Zeebrugge Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Zeebrugge Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Zēbrigē ar AFerry. Prāmji uz Zēbrigē, Beļģijā, ir pieejami no Anglijas. Jūs varat veikt prāmi uz Zēbrigē no Hull.

Zeebrugge Ferry Kompānijas

Ferries uz un no Zēbruges tiek darbināti ar P & amp; amp; O Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Zēbrigē, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Amsterdamas, Ostendes un Roterdamas Europoort, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāni

Zeebrugge prāmju ar P & amp;. Amp; O Ferries ir zināms to komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Zēbruges būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Zeebrugge Ferry
  • Zeebrugge Ferry
  • Zeebrugge Ferry

Par Zēbruges

Zeebrugge ir mazs ciemats Beļģijas piekrastē un apakšgrupa, Brige, par kuru tā ir tās mūsdienu starptautiskās ostu. Brige/Zeebrugge Ferry Port ir sena vēsture, kas datētas ar sākumā kristiešu kalendāru ar pārticības periodiem, bet arī samazinās. Katru gadu vairāk nekā miljons pasažieru cauri Zēbrigē prāmju ostas.

Zeebrugge ir lielisks sākumpunkts, lai izpētītu Flandriju. Tikai pāris kilometru attālumā no Zēbruges atradīsiet lielisks viduslaiku pilsēta Brige ar saviem kanāliem, vēsturiskas celtnes, lieliski restorāni un slavenā Chocolat. Vai braucienā no Zēbriges Antverpeni, dimantu centrs pasaulē, kas aizņem aptuveni 80 minūtes, un apbrīnot tās satriecošu arhitektūras gardumus.

Jūs varētu arī braukt divas stundas, un doties uz Briseli, ka bilingvālā kapitālu Beļģijas, apmeklēt slaveno Grand Place, viena no Eiropas skaistākajām kvadrātu.

Prāmji uz un no Zēbruges

P&O Ferries borta ērtības ietver veikali, kafejnīca, restorāni, piano bārs kino, dzīvu izklaides, kazino, maiņas punkts, un kabīnes, lai iegūtu labu nakts miegu.

Zeebrugge ostas iekārtām

Zeebrugge prāmju ostas pakalpojumi ietver vairākus veikalus ar suvenīru un lasīšanas materiāliem, kā arī uzkodas. Ir arī kafejnīca prāmju piestātne.

Iespējas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām ietver ratiņkrēslu piekļuvi visām jomām, ostas, kā arī īpašu palīdzību tiem, kuriem iekāpšanas grūtībām. tomēr Pasažieriem ir ieteicams informēt Zeebrugge ostu iepriekš konkrētām vajadzībām, ka tie var būt.

Nokļūšana Zēbruges

Zeebrugge Ferry Terminal atrodas ārējā doka (Buitenhaven), Leopolda II Dam (Havendam). In Zēbruges sekot starp apzīmējumiem "Zone 1 ',' vagoniem" un "P&O Ferries/Hull '.

Brige Centrālā stacija apkalpo valsts un starptautiskajos vilcienos. Beļģija ir labi savienota ar Eiropas valstīm, Francijā, Holandē un Vācijā caur TGV Thalys pakalpojums ar līdz 3 vilcienu pakalpojumiem, dienā no Parīzes uz Briseli. No Briseles ir 4 reisi stundā Brigē. Brauciena laiks apmēram 50 minūtes.

No Briges Centrālās dzelzceļa stacijas uz Zeebrugge prāmju ostas pie Leopolda II Dam (Havendam): autobusu izbraukšanas ir 17:00 no galvenās ieejas Centrālās dzelzceļa stacijas. No prāmja termināla uz Briges Centrālās dzelzceļa stacijas: pirms izbraukšanas pēc ierašanās no prāmja. Cenas ir £ 2,00/3,25 eiro par vienu braucienu.

Zeebrugge Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Leopold II Dam 13 (Havendam), B 8380, Belgium

P&O Ferries

Leopold II Dam 13 (Havendam), B 8380, Belgium