Zadar Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi Zadar ar AFerry. Prāmji uz Zadar, Horvātijā, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Zadar no Ancona.

Zadar prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Zadar ir vada Jadrolinija. Kad jūs meklēt prāmi uz Zadar, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Ancona, Bol un Dubrovnik, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Zadar prāmji ar Jadrolinija ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojums, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Zadar būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Zadar Prāmji
  • Zadar Prāmji
  • Zadar Prāmji

Par Zadar

skaistā vēsturiskā piekrastes pilsēta Zadar ir ļoti populārs, jo tā apdullināšanu arhitektūras, vēstures, siltu klimatu un skaistu kristāldzidru jūru. Zadar ir piektā lielākā pilsēta Horvātijā, un otrs lielākais Dalmatia. Zadar ir skaista piejūras pilsēta Dalmatia reģionā. Svarīgi orientieri Zadar ir: Romas Forums, Sv Donatus 'baznīca, Sv Anastasijas katedrāle, Sv Stosija baznīca, Sv Ilija baznīca, St Francis' baznīca, Five Wells laukums, Sv Marijas baznīca, Citadel un The Land Gate.

Zadar kļūst aizvien populārs tūrisma galamērķis, un ir ideāla vieta, lai apmeklētu, ja jums ir bauda Vidusjūras brīvdienas.

Daži saka, ka Zadara ir viens no Horvātijas ir vairāk nepietiekami galamērķiem. Jūs atradīsiet mierīgus satiksmes bez ielām pēc seno romiešu ielu plānu ar romiešu drupas un vairākas viduslaiku baznīcas, lai izpētītu. Piešķirt Visa pilsēta vēsturisko noskaņu, masveida 16. gadsimta nocietinājumi vairogs pilsētu no vienas puses, ar augstām sienām darbojas gar ostas.

Vecrīga, kur atrodas osta, tika pārbūvēta vairākas reizes atstājot mesmerizing sajaukumu seno un moderno arhitektūru.

Ir daudz muzeju, lai izpētītu Zadarā, kas var aizpildīt jums uz seno un dažreiz nemierīgo vēsturi šajā reģionā, un pēc tam, ka koku izklāta promenāde gar Obala Kralja Petra Kresimira IV ir ideāls slinks pastaigām un arī lieliska vieta, kur apstāties uz kafiju un skatīties pasaule iet ar. Darbība, kas ir populārs visā Horvātijā.

Nāc nakts, Zadara lielais studentu skaits ielej pilsētas bāros un kafejnīcās. Jūs atradīsiet arī daudzus restorānus pilsēta piedāvā dažādas kvalitātes un cenas.

pludmales mīļotājiem, tur ir dažas mazas pludmales uz austrumiem no vecpilsētas un vairāk uz rietumiem pie Borik kur ūdens ir pilnīgi skaidrs un ideāls peldes karstā vasaras dienā. Daudzi natives Zadar galvas ar laivu vai nu uz ārzonas salas Ugljan vai ārpus tās, lai Dugi Otok īsu pārtraukumu no pilsētas.

Prāmji uz un no Zadar

Jadrolinija prāmji nodrošina ērtu izmitināšanu kajītēs vai luksusa numuri. Visu to prāmji ir aprīkoti atbilstoši augstākajiem standartiem, un uz klāja, jūs vienmēr atradīsiet dažādas spēles, izklaides un iepirkšanās iespējas, papildus ērtām sēdvietām. Ir arī bagātīgs lielisku ēdienu sagatavoti uz kuģa ar Jadrolinija šefpavārs.

Zadar ostas iekārtām

prāmju osta atrodas vecajā pilsētas daļā un ievadot Zadar uz prāmja dod jums lielisku skatu uz visu pilsētu, padarot savu ierašanos Zadar unikāla pieredze. No Zadar osta ir vienkāršs, bez daudzām iespējām, tomēr, tā centrālā atrašanās vieta nozīmē, ka tuvumā kafejnīcas un restorāni.

Nokļūšana Zadaras ostā

Ar automašīnu
Braucot no maršruta 8, sekojiet Ante Starčevića jānogriežas pa labi uz Franje Tudmana un nākamais pa kreisi Put Murvice. No turienes vienkārši sekojiet norādēm.

Zadar Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Jadrolinija

Gazenica cesta, 23 000, Croatia