Zante (Zakynthos) Ferries

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Zante ar AFerry. Prāmji uz Zante, Jonijas salās, ir pieejami no Grieķijas. Jūs varat veikt prāmi uz Zante no Bari, Brindisi un Kyllini.

Zantes prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Zantes tiek vada Kefalonian Lines, Levante Ferries, Red Star Ferries un Ventouris Ferries. Tā 4 prāmju kompānijas darbojas un no Zantes, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Zante, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Igoumenitsa, Patras un Paxi, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Prāmji ar Kefalonian Lines un citi uzņēmumi, kas darbojas uz un no Zante ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Zante būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Zante (Zakynthos) Ferries
  • Zante (Zakynthos) Ferries
  • Zante (Zakynthos) Ferries

Par Zante

Zantes prāmju osta atrodas uz salas Zakynthos, ar Jonijas salās. Zante/Zakynthos ir kaut ko ikvienam, tostarp ainavām, lieliski restorāni, kas piedāvā vietējos grieķu delikateses, bāri un naktsklubi, ūdens sporta un vēl daudz vairāk. Zante arī piedāvā pārpilnība naktsmītnes iekārtu sākot no kempinga līdz luksusa pludmales kūrortiem.

Zante, tautā pazīstams kā Zakynthos lielākajā daļā pasaules ir daļa no Jonijas salās Grieķijā. Zante, ir viens no populārākajiem Grieķijas salām, īpaši pazīstams ar savu atšķirīgu ģeogrāfisko apgabalu. Tas trīsstūrveida formas sala ir kalnaina ziemeļrietumos, auglīga līdzenuma centrālajā reģionā, ko raksturo ar olīvkokiem un vīnogulājiem un skaistas smilšu pludmales dienvidaustrumos.

Zantes populārākais tūristu galamērķis bieži redzamas uz vairākiem tūrisma brošūras ir skaista vieta Navagio, ar lielisku baltajām klintīm un tirkīza ūdeņiem. Atrodas ziemeļu rietumiem no salas, tas ir jāredz vieta Zante.

Vēl iespaidīga ainava Zakynthos ir zilas alas zem tām Cape Skinari, ts, jo zilās nokrāsas par baltajām klintīm, ko izraisa pārdomas jūras. Tas ir arī populāra vieta snorkelēšana vietējie un tūristi alike.Zante ir arī mājvieta par apdraudēto muļķis bruņurupuču pazīstams kā Caretta Caretta lokāli, atrasti līcī Kalamaki.

Prāmji no Zante

Eiropas Seaways ekspluatē floti, kas sastāv no diviem kuģiem, uz F/B Bridge un F/B Prins Joachim TBR . Abi kuģi ir aprīkoti ar augstiem standartiem un piedāvā ērtus krustojumus ar iekārtām, piemēram, kajītēs, restorāni un daudz ko citu.

Jonijas Prāmji piedāvā daudz maršrutus ap Jonijas salās, tostarp Zante līdz Killini. Uzņēmums darbojas arī no ostām uz salas Cefalonia - Argostoli Lixuria un Poros. Jonijas Prāmji piedāvā luksusa ērtības un uz kuģa kajītēs, lai padarītu jūsu ceļojums vēl relaksējoša.

Levante Ferries flote ar trim kuģiem; uz Fior Di Levante , tad Mare di Levante un Speedrunner III . Katram kuģim ir pilnībā gaisa kondicionēti un aprīkoti ar ērtām atpūtas ar televizoriem un WiFi, āra sēdvietas un uzkodu bāru, ēdienu un atspirdzinošus dzērienus.

Red Star Prāmji flote sastāv no labi aprīkotas, mūsdienu kuģiem. Uz kuģa pakalpojumi ietver ērtas atpūtas zonas, restorāni un bārs un kafijas un uzkodu bārs. Kajītes svārstās no standarta līdz luksusa, un jūs varat arī rezervēt aviokompānija stila atpūtas vietas.

Zante Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

European Sealines

Lomvardou, Zakinthos 291 00, Greece