Zante Prāmji

Zante Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Zante Ferries starp Kiklādu salām un kontinentālo Grieķiju. Zante Prāmji darbojas 3 kuģus, kuri visi ir pilnībā aprīkoti ar modernām iekārtām. AFerry vienmēr lētas cenas Zantes Ferries un jaunākās īpašos piedāvājumus.

Atrast Zante prāmji uz Kimolos, Kythnos, Piraeus, Santorini un ar AFerry. Skatīt zemāk Zante Ferries maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas reizes. Uzklikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Zante prāmji grafikam.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Zante Prāmji Maršruti

      Uz kuģa ar Zantes Ferries

      Zante Prāmji flote sastāv no trim tradicionālajām prāmjiem. Visiem kuģiem ir aviokompānija stila sēdvietu zonas, kā arī bāru un atpūtas telpu. Ir arī solārijs, kur var izbaudīt jūras brīzes un skatus gar kurš maršruts izvēlaties.


      Neatkarīgi no maršruta jūs izvēlaties ar Zantes Ferries jūs ceļot ar komfortu, zinot, ka jums ir lieliska galā ar AFerry.