Zamboanga City Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Zamboanga City, kas pazīstams kā "City of Flowers", ir aizņemts pilsēta uz salas Mindanao Filipīnās. Tā ir viena no svarīgākajām pilsētām Filipīnās, jo tas ir liels tirdzniecības un rūpniecības centrs.

Šeit var atrast visu Zamboanga City prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Zamboanga City Prāmji
  • Zamboanga City Prāmji
  • Zamboanga City Prāmji

Prāmji uz un no Zamboanga City

2GO Travel prāmjiem piedāvā plašu pakalpojumu klāstu un iespējas. Atkarībā no kuģa, uz klāja jūs atradīsiet ēdamzonas, veikali, spa un salons un funkcija telpu. Neatkarīgi no kuģa jūs, jūs varat garantēt, skaistu skatu un vienmērīgu braucienu.

Zamboanga City ostu iekārtām

Osta ir pamata un tiešām tikai kalpo, lai atļautu pasažieriem, un off prāmis. Pastāv liela iespēja, ka jūs sagaidīs pēc jūsu ierašanās pēc darbinieku un ārštata vēlas, lai palīdzētu jums ar savu bagāžu par nelielu samaksu.

Nokļūšana Zamboanga City ostu

Lai iegūtu uz ostu jums ir izvēle iegūt taksometru, kas ir vienkāršākais variants, vai tri-ciklu vai jeepney.

Par Zamboanga

Zamboanga City ir 3. lielākais pilsēta Filipīnās, kas atrodas uz Zamboanga Peninsula, Filipīnas. In 1600, Spānijas apmetās jomā un sāka būvniecību Fort Pilar un pārdomas šajā Spānijas ietekmes ir redzamas pārtikas, valodas un arhitektūras jomā, - patiešām, Zamboanga ir sauc par "Āzijas latīņu City". Ir daudzas skaistas saliņām ap Zamboanga City, kas ir ideāli iekļaut dienas salu lēciena, varbūt vienkārši iznomāt kajaku un doties uz salas ekskursijā savu.

Zamboanga City Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

2GO Travel

G/F Jasmin Tower Bldg., Buenavista St., Zamboanga City, Philippines