Ystad uz Swinoujscie Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

  • 1 šķērsošana katru dienu
    6 h 30 min
    Saņemt cenu
  • 2 šķērsošana katru dienu
    6 h 5 min
    Saņemt cenu

Alternatīvie maršruti

Īpašie piedāvājumi

Zemas Ystad uz Swinoujscie cenas

Nākamās 7 dienas

Pamatojoties uz rezervācijām, kas šonedēļ ceļo ar automašīnu.

Getting labāko cenu par jūsu Ystad uz Swinoujscie prāmi

Ar AFerry mēs vienmēr sniegt jums mūsu labākās cenas prāmjiem no Ystad uz Swinoujscie. Nav svarīgi, kuru lapu jūs pasūtīt no mums vienmēr ietver visus mūsu īpašos piedāvājumus. Un nav nepieciešams meklēt atlaižu kodu. Ja mums ir pieejams viens piedāvājums, jūsu prāmju cena ietver samazināšanu vai piedāvājumu. Nav nepieciešams meklēt citās tīmekļa vietnēs.

Ja neesat pārliecināts, vai Ystad uz Swinoujscie maršrutam ir piemērots tieši jums, vai jūs nevarat izlemt starp prāmju uzņēmumu, ja ir vairāk nekā viens, jums varētu arī uzskatīt par lietderīgu, lai izlasītu visas atsauksmes mums ir pieejami. Mēs lūdzam visus mūsu klientiem, lai nosūtītu mums atsauksmes par Ystad uz Swinoujscie prāmjiem. Atcerieties, lai gan, ka agrāk jūs grāmatu, lētākas cenas parasti ir. Tātad nav tērēt pārāk ilgi izlemt! Ystad uz Swinoujscie ir populārs maršruts, tāpēc mēs iesakām jums grāmatas iespējami drīz .

Par Ystad

Ystad ir patīkama Zviedrijas pilsēta ar sarkano pusi, koka māju un skaistu ainavu. Pilsēta ir mājvieta galerijas, mākslinieku studiju, kafejnīcām un veikaliem vietējās amatniecības, kā arī daudzi apmeklētājs atrakcijas. Ystad lepojas dažādus vietējos muzejos, tai skaitā muzeju ataino Zviedrijas policijas spēku un ugunsdzēsējus visā vēsturē, un Charlotte Berlīnes muzeju, kas ir labi saglabājušās 19.gadsimta ēka ar nepārstrādāti mēbelēm sniedzot vērtīgu ieskatu 19.gadsimta dzīvi Zviedrijā.

Citi objektiem Ystad ietver Ystad Abbey, kas ir Franciskāņu klosteris iepazīšanās no 1267, un Marvinsholms muižas un skulptūru parks.

Par Swinoujscie

Swinoujscie (tas nozīmē "izplūdes atveres Swina"), kas atrodas uz ziemeļiem rietumu Poliju grīvā upes Swina atvēršanas stāšanās Baltijas jūrā. Swinoujscie atrodas galvenokārt uz salām Uznam, Wolin un Karsibor atšķirībā no jebkura cita Polijas pilsētu. No Uznam sala ir pilsétas galvenais tūrisma sala labi pazīstama modes kūrvietām un peldvietu kūrortos, tostarp sāls avotiem un terapeitisko dubļu vannas.

Ja jūs nozvejas prāmi no Swinoujscie, apmeklējiet pasakains Spa parku, kas ir 170 gadus vecs, neo gothic "Stella Maris" baznīca ir slavena ar savu gleznaino vitrāžām, augstākā bāka Baltijas jūras un daudzas citas smalkas kūrortiem izkaisītas pilsētas salās.