Ystad Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ystad Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Ystad ar AFerry. Prāmji uz Ystad, Zviedrijā, ir pieejami no Polijas. Jūs varat veikt prāmi uz Ystad no Swinoujscie.

Ystad prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Ystad ir vada Polferries un Unity Line. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Ystad, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Ystad, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Helsinku, Karlskrona un Nynashamn, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Ystad prāmji ar Polferries un Unity Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ystad būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Ystad Prāmji
  • Ystad Prāmji
  • Ystad Prāmji

Par Ystad

Ystad ir patīkama Zviedrijas pilsēta ar sarkano pusi, koka māju un skaistu ainavu. Pilsēta ir mājvieta galerijas, mākslinieku studiju, kafejnīcām un veikaliem vietējās amatniecības, kā arī daudzi apmeklētājs atrakcijas. Ystad lepojas dažādus vietējos muzejos, tai skaitā muzeju ataino Zviedrijas policijas spēku un ugunsdzēsējus visā vēsturē, un Charlotte Berlīnes muzeju, kas ir labi saglabājušās 19.gadsimta ēka ar nepārstrādāti mēbelēm sniedzot vērtīgu ieskatu 19.gadsimta dzīvi Zviedrijā.

Citi objektiem Ystad ietver Ystad Abbey, kas ir Franciskāņu klosteris iepazīšanās no 1267, un Marvinsholms muižas un skulptūru parks.

Prāmji uz un no Ystad

BornholmerFærgen ir nesen ieviesusi divus jaunus kuģus, kas palīdzēs, sniedzot būtisku pakalpojumu pasažieru, pasta un preces.

Unity Line piedāvā izdevīgus piedāvājumus un akcijas uz Swinoujscie prāmjiem uz kuģa to moderna un pilnībā Featured flotes prāmjiem. Ir dažādi veidi, kajītēs, lai atbilstu katra komforta līmeni un ir plaši un ērti, nodrošinot savu ceļojumu, ir prieks pats par sevi, un jūs ieradīsieties atsvaidzināts savā galamērķī.

Polferries ir lielākais prāmju kompānija Polijā. Uz klāja viņu kuģi, jūs atradīsiet lielisku ērtības, ieskaitot veikali, kafejnīcas, restorāni un bāri, kas nozīmē jebkuru braucienu ar šo prāmju kompānijas pienākums ir būt ērti un bez stresa.

Nokļūšana Ystad

Ystad prāmju osta atrodas netālu no pilsētas centra.

ar automašīnu Ystad atrodas aptuveni 60 km attālumā no Malmo, 90 km attālumā no Kopenhāgenas un 330 km attālumā no Gēteborgas. Ystad prāmju osta atrodas tuvu centram Ystad, un ir viegli pieejama no Malmes un rietumu Zviedriju caur E65 šosejas. Sekojiet zīmēm uz Revhusen Terminal.

Ar vilcienu
Ystad dzelzceļa stacija atrodas ļoti tuvu ostai. No Malmē tas aizņem apmēram 45 minūtes ar Skånetrafiken s Pågatåg vilcienu. Tas pats Pågatåg vilciens ved jūs Simrishamn 40 minūtēs. Ir arī apmācīt izlidošanas uz Kopenhāgenu, un jūs varat nokļūt stundas laikā.

Vai jūs nolemjat noteikt bura par Ronne uz Ystad prāmi, vai baudīt Swinoujscie uz Ystad pakalpojumu, jūs zināt, ka jums izvēlēties vislabāko piedāvājumu, pateicoties AFerry.

Ystad Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

BornholmerFærgen

Färjeterminalen, 271 39 Ystad, Sweden

Polferries

Färjeterminalen, 271 39 Ystad, Sweden

Unity Line

Färjeterminalen, 271 39 Ystad, Sweden