Jūs nekad zināt, ko gaidīt uz pārceltuves

Karte
Ņemot prāmi šķērsojot bieži vien ir relaksējoša un patīkama pieredze, un pasažieri padarot lielāko daļu iekārtu uz kuģa, kā tie kuģo uz savu galamērķi. Tomēr ir nepāra situācija, kur lietas nav gluži iet pēc plāna, ļaujot viesiem un prāmju personālam braucienu, kas ir mazliet neparasts.

Tas ir ne tikai sabiedrības locekļi, kuri var zeme sevi plankuma apnikt ceļojot uz prāmjiem, kas nesen tika pierādīts ar Anglijas regbija spēlētāju Manu Tuilagi. Pēc viņa komandas mazāk nekā izcilu sniegumu pie regbija Pasaules kausa Jaunzēlandē, 20 gadus vecs bija prāmi no Oklendas ostas plankuma atpūtai un relaksācijai.

Tomēr viņa ceļojums izrādījās nedaudz vairāk bagāts, nekā plānots, Tuilagi izlēca no kuģa, kas bija apmēram jāpiestāj pie Oklendas prāmju terminālis. Pēc tam viņš peldējās uz tuvējo piestātni, pirms tiek veikti policija. Regbija zvaigzne notika pusstundu policijas apcietinājumā līdz beidzot tiek atļauts atstāt - bet ne nemaksājot par £ 3000 naudas sodu par viņa antics. Anglijas komandas vadītājs Martins Džonsons juta nepieciešamību atvainoties par savu spēlētāja rīcību, sakot: ".. Tas bija bezatbildīgi lieta darīt Manu ir disciplinēts iekšēji, un es esmu brīdinājis viņu par viņa turpmāko rīcību"

Policija un Regbijs Savienība atteicās komentēt, vai Tuilagi kungs bija reibumā alkohola brīdī negadījuma.

Ņemot mājdzīvnieki uz prāmjiem, nav nekas neparasts, bet viens suns nonācis plankuma apnikt pāris gadus atpakaļ. Īpašnieks Jan Griffith un viņas ģimene bija bauda laivu braucienu, kad viņu Austrālijas liellopi suns, Sophie Tucker, beidzās pāri bortam. Viņa pazuda pie Mackay piekrasti ziemeļu Queensland, ar viņas īpašniekiem domāt, viņi nekad redzēt savu mīluli vēlreiz.

jo suns bija kaut kā atvēris savu ceļu pāri uz St bitēm salu, kas bija apmēram piecas jūras jūdžu attālumā no vietas, kur viņa pēdējo reizi bija redzējis.

Tomēr Sophie Tucker Defied izredzes un pagriezās uz augšu četrus mēnešus vēlāk, kura laikā viņas ģimene jau bija ieguldījuši jaunu suni. Suns bija kaut kā atvēris savu ceļu pār St bitēm Island, kas bija apmēram piecas jūras jūdžu attālumā no vietas, kur viņa pēdējo reizi bija redzējis.

Ticot, viņai ir savvaļas suns, rangers salā uzņemto dzīvnieku pēc atrast viņas medību bērnu kazas, lai izdzīvotu. Rangers paņēma suni atpakaļ uz kontinentu, lai redzētu, vai viņa bija pazudis Sophie Tucker, daudz izbrīnu Griffiths kundzi un viņas ģimeni. "Mēs sauc suni un viņa sāka whimpering un banging būrī, un tie ļauj viņai, un viņa tikai par saplacināts mūs," Griffiths commented.It kundze ir bieži teica, ka labākais, kas plāni nekad strādāt, un tas nekad nav bijis tik ļoti patiess jo tas bija par dažiem ceļotājiem pagājušajā gadā. Kā tūkstošiem cilvēku kļuva balasta dēļ vulkānisko pelnu mākonis, prāmji sniedza daudz nepieciešamo dzīvības tiem, kas nevarēja lidot uz savu galamērķi.

Tomēr daudzi cilvēki cer ceļot ar Norfolkline atrada savus plānus bija izgāzusi kad pieprasījums no kājāmgājējiem sasniedza nepieredzēti augstu līmeni. Tā rezultātā tikai velosipēdisti tika atļauts uz viņu kuģiem, atstājot daudzus tūristus izmisīgi mēģina nodrošināt sev kādu divriteņu transportu. Tom Noble, vecumā no 52 no Highgate ziemeļu Londonā, bija viens no tiem, kas bija nokļuvuši neprāts pēc teicis, viņš varēja uzsākt tikai tad, ja viņš bija īsts riteņbraucējs. Viņš apmeklēja vietējo labdarības veikalu un iegādājies sarūsējis vecs velosipēds, lai iegūtu viņam atļauju ceļot uz prāmja. Tomēr, kad viņš pagriezās augšā ostā, personāla nepieciešams, lai viņš push velosipēds augšup uzbrauktuvi, pirms viņš tika atļauts iekāpt. Ierodoties Dover, Noble kgs bija atbrīvoties no viņa velosipēds, lai saņemtu uz autobusu, lai ņemtu viņu uz dzelzceļa staciju.

Noble kungs bija tālu no tikai viens ar pats ģeniāls ideja. Viņa kolēģis izraudzījās spilgtu rozā dāmu velosipēds ar milzu grozu uz priekšu tikai tāpēc viņš varēja doties mājās.

Noble kungs bija tālu no tikai viens ar tādu pašu ģeniālā ideja. Viņa kolēģis izraudzījās spilgtu rozā dāmu velosipēds ar milzu grozu priekšpusē tikai tāpēc viņš varēja doties mājās. Vēl viens cilvēks, ziņo, ka ir bijusi British Airways zelta karte loceklis, pat tika uzskatīta izjādes bērnu velosipēdu pārliecināt Norfolkline transportēt viņu mājās.

Pagājušā gada pelnu mākonis sāga izdarīja tālu no tikai ietekmē ikdienas ceļotāji, jo dziedāšana superzvaigzne Whitney Houston arī bija spiesta mainīt savu plānu. Diva beidzās ķeršanai Stena Line prāmis no Belfāstas uz Stranraer šādu trīs koncertus Dublinā, lai nepievilt viņas fani. Stena Line Communications vadītājs Nigel Tilson komentēja: "Whitney bija slavenākais, bet ne vienīgā slavenība ceļot kopā ar mums šajā laikā, jo mēs arī veikt pieaug golfa zvaigzne Rory McIlroy Olsteras regbija un Ospreys regbija komandas un miljonārs uzņēmējs un sacīkšu zirgs īpašnieks JP McManus . "

prāmju šķērsošanu, var novest pie visneparastākais apstākļos, parādot, ka tas patiešām ir viens no visvairāk aizraujošu veidu, kā ceļot. Tāpēc nākamreiz, kad ar prāmi, vai tas ir ar Īrijas Ferries , kas ir England Džērsijas prāmju vai kādu no simtiem prāmju kompānijām AFerry piedāvājumiem, sagaidīt negaidīts. Un, ja kaut kas interesants notiek, lūdzu, atgriezties un uzrakstīt atsauksmi!