Yoron Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Yoron Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Yoron ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Japānā ir pieejami no Yoron uz Nahas.

Yoron Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Yoron darbina ar Marix Line. Kad jūs meklēt prāmi uz Yoron, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Yoron prāmji ar Marix Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Yoron būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Motobu - Yoron
(Marix Line)
127 €
  • Rezervēts: Pk, 11.9.2020.
  • Ceļojiet: Ce, 8.10.2020. - Sv, 11.10.2020.
  • 2 Pieaugušie (Kājāmgājējs)
  • Yoron Prāmji
  • Yoron Prāmji
  • Yoron Prāmji

Par Yoron

Yoron ir pilsēta, kas atrodas uz Yoronjima, it Ō Šima rajons, Kagoshima Prefecture, Japānā, un tā robežojas ar Amami Gunt ō Kvazi National Park . Tas ir galvenais prāmju ostas uz salas.

Yoron ir daļa no Amami salām. Yoronjima ievada pilsētas Yoron, Kagoshima, un sala ir aptuveni 20 kvadrātkilometrus masa, kas ieskauj koraļļu rifu. Tas subtropu sala ir populāra vieta, kur doties atvaļinājumā ar daudziem kūrortiem piedāvā visa veida aktivitātēm, tostarp ūdens sporta veidiem. Saldie kartupeļi, cukurniedru un puķkopība tiek ražoti sakarā ar siltu klimatu un mērenu nokrišņu. citi lielākie nozares ietver ražošanu destilētu shochu šķidrums, etiķi, jūras sāli un Brown cukura rafinēšanai. Yoronjima bija iebruka ar samuraja no SATSUMA Domain 1609.

Prāmji uz un no Yoron

Šeit var atrast visu Yoron prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

A''Line prāmji nodrošina modernas ērtības ar interjera dizainu, kas atspoguļo gan japāņu un skandināvu kultūru. Uz klāja jūs atradīsiet dušas telpas, restorāni un veikali.

Marix Line prāmji ir divi standarta un ikdienas prāmjus piedāvā iekārtas, kas jums ir nepieciešams, lai būtu relaksējoša ceļojums tostarp ērtas kajītes .

Yoron Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

A Line Ferry

Riccho 704, Yoroncho, Oshimagun, Kagoshima, 891-9302, Japan

Marix Line

891-9303 Ritcho 704, Yoronjima, Oshima gun, Kagoshima ken, Japan