Yeosu Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Yeosu ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Dienvidkorejā ir pieejami no Yeosu uz Čedžu.

Yeosu Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Yeosu kuras ekspluatē pēc Hanil Express. Kad jūs meklēt prāmi uz Yeosu, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Yeosu prāmji ar Hanil Express ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Yeosu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Yeosu Prāmji
  • Yeosu Prāmji
  • Yeosu Prāmji

Par Yeosu

Yeosu, vai "skaists ūdens" korejiešu, ir ostas pilsēta Dienvidkorejā uz Austrumķīnas jūras krastā. Viens no Dienvidkorejas skaistākajām ostas pilsētu, kas slavena ar jūras veltēm restorāni, pludmales, ziediem un jahtu ostas. Vēsturiskā pilsēta, kurā Geobukseon "bruņurupucis kuģis" tika izgudrots, lai saglabātu valsti, Admiral Yi Sun Shin 16.gadsimtā, kad Koreja tika iebruka ar Japānu. Jūs redzēsiet daudzas statujas šīs vietējās varonis klejojošs apkārt Yeosu. Šīs pilsētas atrakcijas ietver multivides Big-O Rādīt kurā izmanto gaismas un lāzeri projicēt kaleidoskopisku rāda uz milzu ekrāna ūdens, un Aqua Planet akvāriju kas ir lielākais Korejā, kas ietver baltvaļi! Ārpus šajā rosīgs pilsētas piekraste ir piparu ar klintīm, vairāk nekā 300 kalnu salām un pussalām par iespaidīgu dabas.

Yeosu Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Hanil Express

Expo Cruise Terminal, Expo-daero, Yeosu-si, Jeollanam-do,, 320-66, South Korea