Liverpūle Jaunskotija prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Nova Scotia ir latīņu par "New Skotijā", kā Skotijas rīkotājiem cēla kultūru un tradīcijas, kas joprojām redzams šodien. Yarmouth atrodas dienvidrietumu galu Jaunskotijā, ar ostu savieno Kanādu Portland Maine ASV. Zemāk jūs varat atrast visu Yarmouth Jaunskotijā prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Liverpūle Jaunskotija prāmji
  • Liverpūle Jaunskotija prāmji
  • Liverpūle Jaunskotija prāmji

Prāmji uz un no Yarmouth Jaunskotijas

Nova Star Cruises vada kruīza prāmju satiksmi uz pavisam jaunu, state-of-the-art kuģis, kas var kuģot ar maksimālo ātrumu 21 mezgli.

uz kuģa ar Nova Star Cruises jums ir iespēja izvēlēties ēstuvēs, vai jūs vēlaties baudīt izsmalcinātus ēdienus un paķert kaut ko ērtu un atbilstošu, kā arī borta krogs pasniedz vietējos amatniecības alus krāna. Izklaides iespējas ietver borta kino, kazino, pilna servisa spa un rotaļu laukumu bērniem.

Yarmouth Jaunskotijā ostas iekārtām

Yarmouth Jaunskotijas ir maza prāmju osta netālu no no pilsētas centra. Jūs atradīsiet maiznīcas, veikali, bankas un restorānus viss tikai īsa brauciena attālumā. Ceļi ir labi uzturēts un viegli orientēties.


Nokļūšana Yarmouth Jaunskotijā

Jūs varat sasniegt Yarmouth no Anápolis ielejas caur Highway 101, kas iet uz leju rietumu pusē Jaunskotijā. Brauciens ilgst aptuveni 2,5 stundas ar auto. Highway 103 iet uz leju austrumu pusē Jaunskotijā no Halifax, ņemot aptuveni 3,5 stundas ar auto.

Cloud Nine Shuttle ir autobuss, izmantojot šosejām 101 un 103. Pakalpojums darbojas 7 dienas nedēļā.


Lietas, kas darīt Yarmouth Jaunskotijā

Cape Forchu Lightstation paveras fantastisks skats uz Yarmouth. Ir skaista taka ap bākas un daudz piknika galdiem. Tas padara par fantastisku dienu, ja jūs iepirkties kādā no vietējiem maiznīcas iepriekš un baudīt gardas pusdienas pēc rīta uzņemot atsvaidzinošu jūras gaisu.

Yarmouth County muzejs un arhīvs ir fantastisks vietējais muzejs ar artefaktu un eksponāti visu par Yarmouth vēsturē. Atrast sev iegrimis stāsti pirmajiem rīkotājiem Yarmouth, un pilsēta ir jūrniecības pagātni.

W. Laurence Sweeney Zivsaimniecība muzejs uztver nozīmīgumu zivsaimniecības un jūrniecības nozares, kas ir izgatavots Jaunskotijas zemes tā ir šodien. Jūs atradīsiet daudz vēsturisko zvejas aprīkojumu un Jūsu ceļojums būs jāveic zinoša gida, kas spēj atbildēt uz visiem jautājumiem, jums var būt par nozari un Yarmouth.


Kad apmeklēt Yarmouth Jaunskotijā

Early oktobris ir viens no labākajiem laikiem, lai apmeklētu Yarmouth Jaunskotijā. Krāsas no rudens lapām un skaisto ainavu padara romantisku vietu, lai būtu, tikai pārliecinieties, ka jūs wrap up silts. Pārgājiens Highlands festivāls parasti notiek septembra vidum, un ir fantastiska iespēja baudīt vadīties pārgājienā un piedalīties trīs peaks izaicinājumu. Jūs saņemsiet elpu aizraujošu skatu Jaunskotijā un neaizmirstamu pieredzi.


Rezervējiet Yarmouth Jaunskotijā prāmi šodien vienkārši un droši ar AFerry.

Par Yarmouth, Jaunskotijā

Yarmouth, Nova Scotia ir ostas pilsēta, kas atrodas līcī Fundy dienvidrietumu Jaunskotijā, Kanādā. Tā atrodas pie Atlantijas ieejas līcī Fundy, 210 jūdzes pa ceļu uz rietumiem no Halifax. Vietne var arī būt apmeklējuši Leif Eriksson laimīgais un viņa Norsemen ap 1000. gadu. Rūnu akmens, kas tika atklāta tuvējā Overton 1812.gadā un tiek uzskatīta cirsts ar Eriksson, var redzēt Yarmouth County muzejs un arhīvs. Par Yarmouth pilsēta attīstījusies ar zvejniecības nozari un ir krāšņs mantojuma rajonu piepildīta ar burvīgu ex-Sea kapteiņu savrupmājas ar sīki krāsotas koka elementi, atraitnes pastaigām un stikla sienu turrets.

Yarmouth Nova Scotia Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Northumberland & Bay Ferries

58 Water street Yarmouth,, NS B5A 1L3, Canada

Nova Star Cruises

58 Water Street, Yarmouth , NS B5A 1K9, Canada