Yarmouth Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Yarmouth Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Yarmouth ar AFerry. Prāmji uz Yarmouth, ar Isle of Wight, ir pieejami no Anglijas. Jūs varat veikt prāmi uz Yarmouth no Lymington.

Yarmouth prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Yarmouth ir vada Wightlink. Kad jūs meklēt prāmi uz Yarmouth, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, East Cowes, Fishbourne un Ryde, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Liverpūle prāmji ar Wightlink ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Yarmouth būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Lymington - Yarmouth
(Wightlink)
115 €
  • Rezervēts: Ot, 20.10.2020.
  • Ceļojiet: Pr, 26.10.2020. - Tr, 28.10.2020.
  • Automašīna + 2
  • Yarmouth Prāmji
  • Yarmouth Prāmji
  • Yarmouth Prāmji

Par Yarmouth

Isle of Wight pārējais ir arī viegli sasniedzama no Yarmouth prāmju ostas, vai nu ar autobusu vai automašīnu. No Wight sala ir ideāli piemērots cilvēkiem, kuri vēlas doties riteņbraukšanas vai pastaigu brīvdienas, ar skaistu ainavu, bet arī cilvēkiem, kas vienkārši vēlas atpūsties.

Prāmji uz un no Yarmouth

Ja jūs ceļojat uz klāja Wightlink prāmja Jūs atradīsiet kafejnīca-bārs, plaša atpūtas telpa ar panorāmas logiem, novērošanas klāja, suns draudzīgas vietas un vairāk, lai padarītu jūsu īsu šķērsošanas relaksējoša un patīkams, cik iespējams.

Vai jūs bura no Yarmouth līdz Lymington, vai no Lymington līdz Yarmouth, jūs zināt, ka esat atradis daudz ar AFerry.

Yarmouth Port iespējas

autobusa pakalpojums darbojas ar dienvidu VECTIS ir pieejama no Yarmouth prāmju ostas uz Bridge Road ārpus prāmju termināla. Citas iekārtas, kas ir atrodami Yarmouth prāmju ostas ietilpst tualetes, taksofoni un Pay & Display autostāvvietu, kas atrodas aptuveni 100 metru attālumā no prāmju termināla ko vada Padomes.

Nokļūšana Yarmouth

Skaitlis 7 Dienvidu VECTIS autobuss savieno Yarmouth ar pārējo Isle of Wight.

Yarmouth Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Wightlink

Yarmouth Car Ferry Terminal, PO41 0PB, United Kingdom