Jakušima Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jakušima Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Jakušima ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Japānā ir pieejami no Yakushima uz Kagoshima.

Jakušima Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Jakušima kuras ekspluatē pēc Tane Yaku Jetfoil. Kad jūs meklēt prāmi uz Jakušima, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Jakušima prāmji ar Tane Yaku Jetfoil ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Jakušima būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Jakušima Prāmji
  • Jakušima Prāmji
  • Jakušima Prāmji

Par Jakušima

Jakušima ir subtropu sala pie dienvidu krastu Kyushu un pieder Osumi salām Japānas prefektūrā Kagoshima. Sedz ciedru mežu, kas uzņem daži Japānas vecākajām dzīvajām koku salas platība ir 500 km², un ir aptuveni 13000 iedzīvotāju. Šajā plašajā ciedru mežu salas, koki ir vairāk nekā 1000 gadiem, tiek mīlestību sauc Yakusugi (izšķirtspēja Jakušima un sugi, japāņu vārds ciedru kombināciju). Par Jakušima meži ir teikt, ir iedvesmojuši meža vidi Hayao Miyazaki filmu Princess Mononoke. Kā subtropu, kalnu salas Jakušima ir daudzu līst visu gadu un iedvesmo vietējo teicienu, ka līst lietus "35 dienas mēnesī".

Jakušima prāmju ostas

Prāmju osta Miyanoura ir reģionālā osta ziemeļaustrumu krasta Yakushima Island. Tas ir saistīts ar Kagoshima un Tanegashima ar plānoto prāmju un ātrgaitas strūklas foliju.

Jakušima Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Tane Yaku Jetfoil

Miyanoura 1208-11, Yakushima-machi, Kumage-gun, 891-4205, Japan

Tane Yaku Jetfoil

Miyanoura 1208-11, Yakushima-machi, Kumage-gun, 891-4205, Japan