Wrangell Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Wrangell ir neliela pilsēta ASV valsts Alaska, un ideāls galamērķis mīļotājiem ārā. Īpašie dabas, uzmundrinoša ūdens sporta un jūdžu attālumā no aizraujošās kalnu velosipēdu takas ir galvenie velk uz cilvēkiem, kas apmeklē Wrangell. Prāmji no Wrangell bura Ketchikan un Pēterburgā. Jūs varat rezervēt Wrangell prāmis ar AFerry.

  • Wrangell Prāmji
  • Wrangell Prāmji
  • Wrangell Prāmji

Par Wrangell

Wrangell ir Borough Aļaskā, ASV, kuras iedzīvotāju skaits aptuveni 2500 cilvēku. Native American Tlingit cilvēki dzīvoja Wrangell zonas gadsimtus pirms eiropiešu, padarot Wrangell viena no vecākajām pilsētām Aļaskā. In the late 1880, Wrangell kalpoja kā lekt-off point par zelta niedres līdz Stikine upi un vienā brīdī leģendārais Wyatt Earp strādāja par brīvprātīgo maršals šeit. Vēl viens slavens apmeklētājs jomā bija "Tēvs Nacionālo parku" John Muir, agri iestājas par saglabāšanai tuksnesī ASV, kurš rakstīja par Wrangell ka "pilsēta, piemēram, ainavu, gulstas zem miglaina, hushing , Indijas summerish izskaidrot. "

Wrangell Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Alaska Marine Highway System

301 McCormack Street, Wrangell, AK 99929, United States