Bezmaksas Vīns Deal no The Kalē Vīna Superstore

Karte

Rezervējiet prāmi uz Franciju no Anglijas ar AFerry vai AFerry.com un pieprasīt bezmaksas pudeli Fetzer Bel Arbor (Chardonnay vai Zinfandel), kad jūs iesniegt jūsu rezervācijas apstiprinājumu. Saņemiet 10% off visi vēl un dzirkstošo vīnu!

Vienkārši prezentēt savu rezervācijas apstiprinājuma The Calais Vīns Superstore izrakstīšanās, lai saņemtu savu bezmaksas vīnu vai, lai iegūtu 10% atlaidi.

Calais Vīna Superstore pārdod virkni vairāk nekā 500 vīnu pie AK Duty Free cenas nozīmē, ka to var nodot tālāk ietaupīt līdz pat 60% par AK cenām vai £ 3 vai vairāk par vienu pudeli.

Jūs atradīsiet fantastisku vīnu un alu no visas pasaules The Kalē Vīna Superstore. Izvēlieties no elegants Chardonnay, kraukšķīga rozēm, piesātināts Riojas, plūmēm bagāts Pinot Melns vai varbūt pat kaut Dzirkstošais!

Ar pirksta skaistā Francijā, zinoši angliski runājošs personāls un fantastiska izvēle smalku vīnu un alu no visas pasaules, The Calais Vīna Superstore piedāvā labāko no abām kanālu.

Meklējot Calais Vīna Superstore

Adrese:
Kalē Vīna Superstore
Zone Marcel Doret
Rue Marcel Doret
62100
Calais, Francija.

Darba laiki:
7 dienas nedēļā 09:00 07:00 .

GPS koordinātas:
50 ° 57'6 "N Review 1 ° 54'46" E

karte un virzieni

No prāmju termināļi:
veikt autoceļa (vai E15) uz Parīzi, pusjūdzi vai arī tā, un ņemiet līdzi pirmais iziet (izlidojums 3 - Zone Marcel Doret). Apļveida krustojumā ar futbola stadionā savā labajā pusē Jūs lietojat 3rd nobrauktuvi Zone Marcel Doret. Brauciet uz leju ceļa, un jūs redzēsiet mūs pa kreisi no apļveida krustojuma tikai pēc lielas zilas noliktavā nosaukumu "Metro". Tas ir tikai 5 minūšu brauciena attālumā ...

No Eurotunnel termināliem:
Veikt A16 (E402), uz Calais - Dunkerque un sekojiet norādēm "prāmi", it kā tu būtu braucot uz ostas un izvēlieties izeju 47. Tad paņem pirmo izeju (izlidojums 3 - zona Marcel Doret), un pirmpirkuma tiesības uz apkārtceļu stāšanās Zone Marcel Doret, jūs redzēsiet mūs uz jūsu kreisi apakšā ceļa vienkārši garām liels zils noliktavā nosaukumu "Metro"

Zvans: 0033 321 19 00 19 vai apmeklējums www.calaiswine.lv plašāku informāciju un veikt pasūtījumu.