Bezmaksas Vīna piedāvājumi

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Sail no Apvienotās Karalistes uz Franciju, lai izmantotu šo piedāvājumu.

Mums ir divas pārsteidzošs vīns piedāvā, lai palīdzētu jums veikt lielāko daļu jūsu ceļojums uz Franciju, un krājumu savu vīna plaukts. Vienkārši rezervēt transportu caur AFerry, un izmantot savu rezervācijas apstiprinājuma pirkuma The Kalē Vīna Superstore vai Majestic Vīna Kalē!

Ja ievadāt kontinentu caur Kalē, jūs varat apmeklēt Calais vīna Superstore un prasību pudele Fetzer Bel Arbor (Chardonnay vai Zinfandel), kad jūs iesniegt jūsu rezervācijas apstiprinājumu. Saņemiet 10% off visi vēl un dzirkstošo vīnu! - Pilna informācija un norādes Kalē Vīna Superstore

Mums ir arī daudz ar Majestic Wine Francijā, kas ir filiāles Kalē un Coquelles. Tie var piedāvāt 5% atlaidi un bezmaksas pudele Oksfordas Landing Wine , kad jūs pavadīt £ 25 vai vairāk veikalā. - Pilna informācija un norādes Majestic Vīns Calais filiāles

Calais Vīna Superstore

Rezervējiet prāmi uz Franciju no Anglijas ar AFerry un pieprasīt FREE pudele Fetzer Bel Arbor (Chardonnay vai Zinfandel) The Kalē Vīna Superstore. Saņemiet 10% atlaidi visi vēl un dzirkstošais vīns!

Vienkārši prezentēt savu rezervācijas apstiprinājuma The Calais Vīns Superstore izrakstīšanās, lai saņemtu savu bezmaksas vīnu vai, lai iegūtu 10% atlaidi.

Calais Vīna Superstore pārdod virkni vairāk nekā 500 vīnu pie AK Duty Free cenas nozīmē, ka to var nodot tālāk ietaupīt līdz pat 60% par AK cenām vai £ 3 vai vairāk par vienu pudeli.

Jūs atradīsiet fantastisku vīnu un alu no visas pasaules The Kalē Vīna Superstore. Izvēlieties no elegants Chardonnay, kraukšķīga rozēm, piesātināts Riojas, plūmēm bagāts Pinot Melns vai varbūt pat kaut Dzirkstošais!

Ar pirksta skaistā Francijā, zinoši angliski runājošs personāls un fantastiska izvēle smalku vīnu un alu no visas pasaules, The Calais Vīna Superstore piedāvā labāko no abām kanālu.

Meklējot Calais Vīna Superstore

Adrese:
Kalē Vīna Superstore
Zone Marcel Doret
Rue Marcel Doret
62100
Calais, Francija.

Darba laiki:
7 dienas nedēļā 09:00 07:00 .

GPS koordinātas:
50 ° 57'6 "N Review 1 ° 54'46" E

karte un virzieni

No prāmju termināļi:
veikt autoceļa (vai E15) uz Parīzi, pusjūdzi vai arī tā, un ņemiet līdzi pirmais iziet (izlidojums 3 - Zone Marcel Doret). Apļveida krustojumā ar futbola stadionā savā labajā pusē Jūs lietojat 3rd nobrauktuvi Zone Marcel Doret. Brauciet uz leju ceļa, un jūs redzēsiet mūs pa kreisi no apļveida krustojuma tikai pēc lielas zilas noliktavā nosaukumu "Metro". Tas ir tikai 5 minūšu brauciena attālumā ...

No Eurotunnel termināliem:
Veikt A16 (E402), uz Calais - Dunkerque un sekojiet norādēm "prāmi", it kā tu būtu braucot uz ostas un izvēlieties izeju 47. Tad paņem pirmo izeju (izlidojums 3 - zona Marcel Doret), un pirmpirkuma tiesības uz apkārtceļu stāšanās Zone Marcel Doret, jūs redzēsiet mūs uz jūsu kreisi apakšā ceļa vienkārši garām liels zils noliktavā nosaukumu "Metro"

Zvans: 0033 321 19 00 19 vai apmeklējums www.calaiswine.lv plašāku informāciju un veikt pasūtījumu.


Majestic Vīna Calais

 majestic vīna calais

Rezervējiet prāmi uz Franciju šodien vai nu no Apvienotās Karalistes vai Īrijas ar AFerry un saņemt 5% atlaidi un bezmaksas pudele Oksfordas Landing vīna pie Majestic vīna veikalos Kalē vai Coquelles, kad jūs pavadīt £ 25 vai vairāk.

Vienkārši prezentēt savu kuponu , kopā ar savu rezervācijas apstiprinājumā , pēc līdz punktam.

Majestic Vīns Calais ir daļa no Majestic Wine, UKS vadošajiem vīna noliktavu mazumtirgotājs, un akciju daudzas Majestic favorītiem par pārsteidzoši zemām cenām. Tie ir labākais vērtību britu vīna tirgotājs Francijā; to plašs klāsts aptver visām gaumēm un budžetus, bet arī jaunas pasaules vīnus. Jūs varat sagaidīt, lai saglabātu līdz pat 60% atlaidi AK cenām, un to darbinieki ir draudzīgi, zinoši un angļu valodas.

Zvans: 01923 298297 par brīvu cenu sarakstu, vairāk informācijas vai veikt pasūtījumu pie Majestic Vīna Kalē.

Oxford Landing: Šis labi zināms, populārs Aussie diapazons retails AK £ 7,99 pudele, un piedāvā lielisku kvalitāti, up-front augļu garšu, epitomising klasiskās Aussie stilu.

Kā atrast Majestic Francijā veikalos