Wightlink Prāmji

Wightlink
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Wightlink prāmi uz Isle of Wight un Anglijā. Ar vairāk nekā 160 gadu pieredzi, Wightlink Prāmji pārvadāt vairāk nekā 5,5 miljoni pasažieru visā Solent katru gadu saviem trim galvenajiem ceļiem. AFerry vienmēr lētas cenas Wightlink prāmju un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Wightlink prāmjus Fishbourne, Portsmouth, Lymington, Yarmouth un vairāk. Attiecībā uz visiem maršrutiem, un ne vēlāk kā cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku.

Pārskats

Maršruti:
6
Īsākais šķērsojums:
Portsmouth - Ryde
22 min
Populārākais maršruts:

Wightlink Maršruti

  Uz klāja Wightlink prāmjiem

  Wightlink Prāmji ir flote 11 parastajiem vagoniem, un trīs ātri katamarāniem, kuri spēj sasniegt lielus ātrumus.

  Ja jūs ceļojat uz klāja Wightlink prāmja jūs atradīsiet kafejnīca-bārs, plaša atpūtas telpa ar panorāmas logiem, novērošanas klāja, suņu draudzīgu teritoriju un vairāk, lai padarītu jūsu īsu šķērsošanas relaksējoša un patīkams, cik iespējams.

  ātri amatniecība nav visus iepriekšminētos pakalpojumus, bet ir aprīkotas ar aviosabiedrību stila sēdekļiem un to mērķis ir kājāmgājējiem, izmantojot pakalpojumu ikdienas apmainīt uz un no Isle of Wight.

  Pet Rezervēšana Informācija

  Jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni uz klāja Wightlink prāmis ar AFerry. Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

  Mājdzīvnieki var braukt par brīvu Wightlink prāmjiem. Visi dzīvnieki ir palikt transportlīdzeklī uz brauciena ilgumu.

  Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju, jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .

  Video

  Wightlink YouTube Video