Kāpēc ceļot ar prāmi?

Karte
Plane ceļojumu šķiet visos dokumentos. Vai tas maksā, lai izmantotu tualeti vai lidostas tuvojas statīva, joprojām atkal, jo dažu pārslas sniega. Nu, tur ir vēl viena iespēja. Prāmji. Patiesība ir tāda, ka ne tikai prāmju glabāt notiek, kad lidmašīnas dodas nekur, bet viņi arī piedāvā veselu virkni citu ieguvumu too.

Pirmkārt, jūs nevarat noliegt, ka lidmašīnas un lidostas var būt diezgan stresa. Rindas. Slēptās izmaksas. Neērts ķermeņa meklējumi. X-ray skenē. Es domāju pēc nedēļas gorging Bretaņā, kas vēlas pakļaut savu piesātināta miesu smieties drošības aģenti ar savu x-ray kastēs? Daily Telegraph ceļojumu rakstnieks Fred Mawer nesen norādīja, ka prāmji ir daudz vairāk relaksējoša nekā lidostām.

Lets arī nevar aizmirst haosu lidostās šoziem. Vēlreiz tas izskatījās, piemēram, tautas lidostas ir vienkārši paredzēts pārdot mums pa cenu saules bloku un slapjš sviestmaizes, nevis mūs jebkur ar kaut tuvojas efektivitāti. Kopumā 35000 lidojumi tika atcelti ES 2010. gadā, kas notika ar prāmjiem? Nekas. Nav krīzes. No 24 stundu atjauninājumus BBC. Nekas. Viņi tikai tur iet.

Kas par cenām? Protams gaisa satiksme ir lētāk? Mēs visi esam redzējuši Ryan Air un Easy Jet `pārdošanu". Nu, jūs zināt, ko viņi saka. Ja cena šķiet pārāk labi, lai būtu patiesība, tad tas droši vien ir. Budžeta aviokompānijas vienmēr atrast veidu, kā padarīt buks. Ļaujiet man jums pastāstīt, šie papildu bagāžas maksas var tiešām sāp, ja jūs vēlaties, lai atgūtu papildu Camembert (vai trīs) par Tante maijam. Man patīk viņu, bet es neesmu gatavojas let viņas Camembert dot ieguldījumu Ryan Air apakšējā rindā. Uz prāmja Jūs varat pack savu auto uz spārēm un neviens nūja plakstiņu. Prāmju uzņēmumi ir ļoti informēti par šo faktu un uzņēmumi, piemēram, Īrijas Prāmji ļoti bieži veic šo ziņojumu viņu reklāmas.

Ļaujiet man jums pastāstīt, šie papildu bagāžas maksa var tiešām sāp, ja jūs vēlaties, lai atgūtu papildu Camembert (vai trīs), lai Tante May

Protams, tur ir arī jautājums par nomas automašīnu. Man, auto dod man brīvību - nemaz nerunājot par iespēju aizbēgt ar (vai reizēm `no") bērni. Freds Mawer norāda, ka `Vasaras mēnešos, jūs varat saņemt automašīnu un ģimenes uz Franciju un atpakaļ saskaņā ar £ 100." Autore norāda, ka dodas uz Itāliju vai Spāniju ar prāmi kopā ar ģimeni varētu būt ievērojami mazāks, nekā izmantojot plakni un īrēšanai Ierodoties - pat ņemot vērā benzīna un maksas izmaksas.

Kas par ģimenes mājdzīvnieku? Par 43% cilvēku Lielbritānijā ir mājdzīvnieks. Man, ģimenes svētki vienkārši nav tas pats bez visai ģimenei - un tas nozīmē, ka Toby nāk too. Ar Pet Travel shēma (PETS), kas stājās spēkā 2004. gadā, viss, kas jums jādara, ir iegūt ES Pets pasi (pēc iegūt visas nepieciešamās potes un pārbaudes - nav slikta ideja, vienalga), un jūs varat brīvi ceļot starp daudzām Eiropas valstis un daži ārpus Eiropas too. Tādas valstis kā Fidži un Horvātiju ir pat sarakstā. Runāt ar savu vet, lai sāktu.

Kopumā, ja jūs domājat par to, ar prāmi sāk izskatīties pēc `prāmis" izdevīgs piedāvājums. Sēdēt un ļaujiet pasaule nāk pie jums uz prāmja - tiklīdz ir ūdens zem jums, jūs jūtaties jūs jau brīvdienās.