Vasarsvētku salas Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Vasarsvētku Island ir lielākā sala Vasarsvētku salu grupa, kas atrodas piekrastē Queensland, Australia. Kruīza Vaitsundeisa piedāvā kruīzus uz Whitsunday salu no ostas Airlie, Daydream Island un Hamilton Island. Zemāk jūs varat atrast visu Vasarsvētki Island Ferry grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Īpašie piedāvājumi

  • Vasarsvētku salas Prāmji
  • Vasarsvētku salas Prāmji
  • Vasarsvētku salas Prāmji

Prāmji uz Whitsunday Island

Kruīza Vaitsundeisa ir flote ātrgaitas katamarāniem apkalpo dažādus salām Whitsundays.

Katram kuģim piedāvā plašas dzīvojamās istabas ar gaisa kondicionētāju, ārā klājiem baudīt skatu iespaidīgu salu (un pat vaļi dažos gadalaikos). Borta bāri ir pieejami ar ērtām sēdvietām un dažādas atspirdzinājumi ir pieejami arī.

Rezervējiet prāmi uz Whitsunday Island vienkārši un droši ar AFerry.Par Whitsunday salas

Vasarsvētku salas ir vairāki populāri galamērķi dienas apmeklētājiem, tostarp tīra balta smilšu Whitehaven pludmale un Hill Inlet, CID Harbor, un aizsargātas ūdensceļiem Gulnare Inlet.

ap Whitsunday salas jūra ir silts, skaidrs, sekli, barības vielām bagātu un straujš, pateicoties lielām plūdmaiņu padarot ideālu vidi koraļļu rifi.

Ar kruīzu Whitsundays, jūs varat baudīt rīta vai pēcpusdienā kruīzi Whitsunday Island.

Vasarsvētku salas Karte

Skatīt karti

Ostu adreses