Weymouth Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Veimuta ir pilsēta Anglijas grāfistes Dorset, uz Lamanša piekrastē. Tas ir populārs kūrorts, kur tūrisms ir bijusi spēcīga klātbūtne kopš 18.gadsimta. No Weymouth portu jūs varat nozvejas prāmi uz Gērnsijas un Džersijas Channel Islands, un uz St. Malo Francijā ar prāmju operatora Condor Ferries. Ar viegli izmantot rezervēšanas veidlapu AFerry, jūs varat viegli atrast pareizo prāmi jums.

  • Weymouth Prāmji
  • Weymouth Prāmji
  • Weymouth Prāmji

Prāmji uz un no Weymouth

Condor Ferries darbojas modernas, labi aprīkotu floti ieskaitot parasto un ātri-Craft prāmjiem. Visi Condor Ferries kuģi ir dažādi bāri un ēdamistabas zonu. Uz to ātri amatniecības jūs atradīsiet izvēli pašapkalpošanās kafejnīca vietās un uzkodu bāros. Par to parastajiem prāmjiem jūs atradīsiet arī sēsties restorāns. Jūs atradīsiet arī veikali uz saviem prāmjiem un iespēja izvēlēties luksusa atpūtas vietas.

Par Weymouth

Veimuta ir pilsēta Anglijas grāfistes Dorset, uz Lamanša piekrastē. Tas ir populārs kūrorts, kur tūrisms ir bijusi spēcīga klātbūtne kopš 18.gadsimta. Weymouth Ferry Port ir mājvieta ārkanālu prāmju, izpriecceļojumu kuģus un privāto jahtu un piedāvā up-to-datums iespējas, lai apstrādes gan pasažieru un kravu pārvadājumi visa gada garumā.

Neatkarīgi Weymouth prāmi izvēlaties, St Malo, Gērnsijā vai Jersey, jūs zināt, jums ir atraduši lielisku cenu ar AFerry.

Weymouth ostas iekārtām

Veimuta Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējām, no tualetēm un dušām bezvadu platjoslas iekārtām.

Nokļūšana Weymouth

Veimuta ir 8 jūdzes uz dienvidiem no Dorchester uz A354. Sekojiet zīmēm uz prāmjiem/prāmju ostas, kas ir pa kreisi. Veimuta var tuvojās no A35 pie Poole, sekojot A351, tad A352, un pēc tam A353 uz pilsētas centru.

Autobusi pienāk un atiet no Kings statuja, kas ir 10 minūšu gājiena attālumā no prāmju termināla.

Tas ir aptuveni 15-20 minūšu pastaigā gar jūras krasta uz terminālu no Weymouth dzelzceļa stacijas.

Veimuta Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Condor Ferries

The Quay, Weymouth, Dorset, DT4 8DX, United Kingdom