Wemyss Bay Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Wemyss Baby ir neliela pilsēta uz krastu Firth of Clyde. Ostas ar izlidošanu uz un no Rothesay par Isle of Bute atrodas nedaudz ārpus pilsētas iepretim Wemyss Bay dzelzceļa stacijas. Zemāk jūs varat redzēt, prāmju grafiki visiem maršrutiem uz un no Wemyss līci un atlases labāko cenu mūsu klienti ir atrasts nesen.

Īpašie piedāvājumi

  • Wemyss Bay Prāmji
  • Wemyss Bay Prāmji
  • Wemyss Bay Prāmji

Prāmji uz un no Wemyss Bay

Caledonian MacBrayne ( CalMac) Prāmji darbojas mazu, videi draudzīgu hibrīda kuģiem par reisu uz un no Wemyss Bay. Saimniecība uz klāja ir ierobežots, jo brauciena laiks ir īss - apmēram 35 minūtes, vidēji.


Wemyss Bay ostu iekārtām

Wemyss Bay osta ir fiziskā osta. Ir autostāvvieta, kur par maksu. Ir 100 autostāvvietas, no kurām astoņas ir pieejami. Osta atrodas iepretim dzelzceļa stacijai, un jūs atradīsiet taksometru rangs, kā arī autobusu pieturas 25 metru attālumā no prāmju termināla.

Ir uzgaidāmā telpa ar sēdvietām un tualeti (ieskaitot tualetes invalīdiem), var atrast dzelzceļa stacijā. Tuvākā degvielas uzpildes stacija ir 250 metru attālumā, kur jūs atradīsiet arī tuvāko naudas punktu.

Ja ceļojat ar automašīnu, lūdzu ierasties ostā vismaz 30 minūtes pirms izlidošanas.


Nokļūšana Wemyss Bay prāmju terminālis

ar auto
prāmju termināla un dzelzceļa stacija ir uz A78 tikai pēc tam, kad pilsētas, ja dodaties uz dienvidiem vai tieši pirms, ja jums ir ziemeļu robeža.

ar autobusu
autobusa pietura, vietējiem pakalpojumiem var atrast 25 metru attālumā no termināla.


Par Wemyss Bay

Wemyss Bay tiek izrunāts `Weems līci". Pilsēta un lokālais kļuva populārs 19. gadsimta beigās pēc dzelzceļa līnijas uz Glāzgovu būvniecības un regulāru prāmju pakalpojumu Isle of Bute. Dzelzceļa stacijas ēka tiek uzskatīta par vienu no labākajām Skotijā.

Pilsētā ir izvēle vietējiem veikaliem un kafejnīcām. Ja ceļojat ar auto piezīmi, ka autostāvvieta var būt nepietiekami, jo īpaši vasarā, un tā var būt labāk, atstāt savu auto ārpus pilsētas un staigāt.

Rezervējiet prāmi uz un Wemyss Bay vienkārši un droši ar AFerry .

Wemyss Bay Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caledonian MacBrayne

Shore Road, Wemyss Bay , PA18 6AR, Scotland