Wellington Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Wellington Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Velingtonu ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Jaunzēlandē ir pieejami no Velingtonas līdz Piktonai.

Wellington Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Velingtonas kuras ekspluatē pēc Bluebridge un Interislander. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Velingtonas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Wellington, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Wellington prāmjiem ar Bluebridge un Interislander ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Wellington būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Wellington Prāmji
  • Wellington Prāmji
  • Wellington Prāmji

Par Wellington

Wellington Jaunzēlandes galvaspilsēta, un ir apdullināšanu plaukstoša piejūras pilsēta ar gandrīz 400000 iedzīvotāju. Ar iesauku, piemēram, "Windy Wellie" jūs varētu būt piedots domāt Velingtonas nav vieta, lai apmeklētu, bet tas ir tālu no patiesības par šo dinamiskas, rosīgs kompakta pilsēta. Wellington Jaunzēlandes galvaspilsēta un atrodas uz ziemeļiem salas visvairāk dienvidu punktam Kuka šaurumu, tādējādi segvārds! Wellington piedāvā ūdensmalas promenāde, smilšainas pludmales, darba ostu un krāsains koka mājas uz apkārtējiem kalniem. Osta atrodas uz āķa formas masas ar lielu prāmju saites uz Piktonai uz Dienvidu salas. Ikonu Wellington vietas ietver sarkano Velingtonas Cable Car, Velingtona muzejs, Zealandia Wildlife Reserve, Velingtona botānisko dārzu un Mt Victoria Lookout.

Prāmji uz un no Velingtonas

Interislander ir viens no Jaunzēlandes pazīstamākajiem prāmju pakalpojumus un sniedz pakalpojumus ar trīs ultra-mūsdienu luksusa prāmjiem. Visi viņu prāmji piedāvā jaunākās iespējas, lai padarītu jūsu ceļojums patīkams.

kuģa, jūs atradīsiet daudz novērošanas klājiem, relaksējošas krēsli un dīvāni, bāri un restorāni, kas piedāvā svaigi pagatavotas vietējo virtuvi. Daži prāmji ir arī kinoteātri un bērnu spēļu laukumu. Ceļošana uz Inteislander prāmja patiesi ir lielisks pieredze un uzskati jums patiks ceļam ir vērts prāmju biļetes vien!

Wellington termināls atrodas Aotea Quay, 5 minūšu brauciena attālumā uz ziemeļiem no Velingtonas dzelzceļa stacija .

Wellington ostu iekārtām

Wellington Terminal ir atvērts no 6:30 un 6,15 pm katru dienu (var mainīties - atkarībā grafiks mainās). Šī modernā osta ir daudz iespējas, lai palīdzētu jums izbaudīt savu ceļojumu. Kafejnīca darbojas 7.00 līdz 2.30pm pirmdiena - svētdiena, izņemot piektdienas, kas 7:00 līdz 6.00pm.

Jūs atradīsiet arī tualetes/invaliditātes piekļuves tualetes, interneta kioskus, izmitināšanas tālruņa kuģa, Arcade spēles, kā arī uzkodu/dzērienu automātos. Storage skapīši ir pieejami nominālās izmaksas arī.

Darba Velingtonas ostu

Ar autobusu
Interislander nodrošina autobusu satiksmi starp platformas 9 pie Velingtonas dzelzceļa stacijas un Velingtonas terminālu. No autobusa izmaksas pašlaik ir $ 2 par personu (bērni līdz 5 gadu vecumam ir bez maksas). Biļetes var iegādāties, izmantojot skaidru naudu vai kredītkarti (izslēdz Diners) no biļešu stacijas. Autobuss atstāj 50 minūtes pirms izlidošanas katras burāšanu. Autobuss arī vada no prāmju ielidošanas terminālā atpakaļ uz dzelzceļa staciju. Tomēr šis pakalpojums nav pieejams braucieni ierodas uz Velingtonas pēc 9pm.

Ar auto un autostāvvieta
Wellington termināls ir viegli sasniegt ar automašīnu, un labi iezīmētas. Lūdzu, skatiet kartes pretējo.

Ja autostāvvieta, īstermiņa autostāvvieta līdz 30 minūtēm ir pieejama bez maksas. Jāapzinās, ka tomēr ir ierobežots vietu skaits, un liels pieprasījums, jo īpaši laikā pīķa laikā.

Tikai ilgtermiņa Pay un Display autostāvvieta ir pieejama arī ar izmaksām par katru kalendāro dienu 10 $ (vai to daļu). Ilgtermiņa parki nevar rezervēt iepriekš; Ja jūs ceļojat sastrēguma stundās, piemēram, skolas brīvdienās, Lieldienās vai Ziemassvētkos, lūdzu, nepaļaujieties uz to var izmantot ilgtermiņa autostāvvietas.

Divu Maksas un Display automāti atrodas centrā autostāvvietā. Mašīnas pieņemt tikai monētas un kredītkartes. Novietojiet autostāvvieta biļešu seju līdzi transportlīdzekļa paneļa. Autostāvvieta ir īpašnieku risku. Lietojot ilgtermiņa autostāvvieta iekārtas, lūdzu, ļaujiet papildu laiku, lai pārbaudītu in.

GPS Norādījumi
Ja esat izmantojot GPS savā automašīnā, Interislander termināli var atrast jo apskates objekti izvēlnē, parasti tranzīta vai Ferries kategorijām. Wellington terminālis Latitude -41. 15,863759999999871 un garums 174. 47,201220000000035.

Ar taksometru
Taksometri ir ērts veids, kā nokļūt uz un no ostas. Ir izraudzīta taksometru joslu ārpus termināla. Ja nav taksometri gaida, termināļa darbinieki pasūtīt vienu jums.

Ar autobusu no backpackers
Sadarbībā ar pamatni un YHA Backpackers, Interislander arī piedāvā tiešos backpacker autobusu pakalpojumu no Velingtonas terminālu, mazajā izmaksas $ 3. Autobusu biļetes ir iepriekš iegādātas no Backpackers.

Auto noma
A skaitu automašīnu nomas uzņēmumi ir kabīnes, kas izvietotas iekšpusē ielidošanas terminālā.

Rezervējiet prāmi uz savu Jaunzēlandes galvaspilsētā no Dienvidu salas šodien vienkārši un droši ar AFerry.

Wellington Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Bluebridge

50 Waterloo Quay, Wellington, Wellington 6011, New Zealand

Interislander

Wellington Terminal, 1 Aotea Quay, Wellington 6011, New Zealand