Wasaline Prāmji

Wasaline
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Wasaline prāmi uz Vāsu un Ūmeo. AFerry vienmēr lētas cenas un jaunākās īpašus piedāvājumus Wasaline prāmjiem. Ar Wasaline jūs varat šķērsot Botnijas līci katru dienu.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrācija kājāmgājējiem ne vēlāk kā 30 minūtes pirms izbraukšanas, bet visiem pārējiem pasažieriem — ne vēlāk kā 60 minūtes pirms izbraukšanas.

Maršruti:
2
Īsākais šķērsojums:
Umea - Vaasa
4 h 15 min
Populārākais maršruts:
Vaasa - Umea
Lētākais:
Vaasa - Umea
61 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Kājāmgājējs x 2
 • Rezervēts: Ot, 20.10.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 23.10.2020. - Pk, 23.10.2020.

Īpašie piedāvājumi

Wasaline Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Vaasa - Umea
(Wasaline)
61 €
 • Rezervēts: Ot, 20.10.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 23.10.2020. - Pk, 23.10.2020.
 • 1 Pieaugušie (Kājāmgājējs)

  Par Wasaline Ferries

  Jaunais uzņēmums, kas darbojas ar zīmolu Wasaline nodrošina pasažieru/transportlīdzekļu un kravu pārvadājumus. Wasaline pieder 50/50 ar pilsētu domju Vāsas un Ūmeo.

  īsajā pārceltuves laikā tikai četras ar pusi stundas, jūs atradīsiet ērtas sēdvietas, bāri, kafejnīcas un viss jums ir nepieciešams, lai jūsu prāmju ceļojums relaksējoša un patīkama. Jūs varat baudīt ātru dzērienu vai uzkodas kādā no kuģa restorāniem. Apmeklējiet beznodokļu veikalu un atrast plašu suvenīru un pirmās nepieciešamības izdevīgām cenām.


  Ja lietojat Wasaline jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu.

  Pet Rezervēšana Informācija

  Jūs varat pasūtīt savu kaķi vai suni uz klāja Wasaline prāmis ar AFerry. Mājdzīvnieki ir jādeklarē pēc rezervācijas veikšanas laikā, jo ir ierobežots skaits atļauts būt uz klāja mājdzīvniekiem. Un tur ir tikai ierobežots skaits kajītes, kas apmierina mājdzīvnieki. Dzīvnieki ir atļauta tikai vietās, kas īpaši rezervētas ka nolūkā vai iepriekš rezervētā pet kabīnē. Dzīvnieki netiek laipni atjaunošanas jomās, tādēļ, lūdzu, dot savas bļodas ūdens un pārtikas. Konkrētu valstu importa ierobežojumiem, lūdzu, konsultējieties ar savu veterinārā.

  Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

  Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli uz un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju, jums būs nepieciešams pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .