Vandū Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Vandū ir slavena ar savu aļģu (Kim) . Bieži vien jūs varat redzēt pakaramie aļģu žāvēšanai saulē visā salā. Veikals pāri ielai no prāmja termināla pārdod milzīgus iepakojumus žāvētas jūraszāles, ka cilvēki akciju līdzi, kad viņi iet cauri. Ar viegli izmantot rezervēšanas veidlapu AFerry, jūs varat viegli atrast pareizo prāmi jums.

Īpašie piedāvājumi

  • Vandū Prāmji
  • Vandū Prāmji
  • Vandū Prāmji

Prāmji uz un no Vandū

Hanil Express darbojas modernu, labi aprīkotu floti.

Neatkarīgi Vandū prāmju izvēlaties jūs zināt, ka jums atraduši lielisku cenu ar AFerry.

Par Vandū

Vandū ir slavena ar savu aļģu (kim ) . Bieži vien jūs varat redzēt pakaramie aļģu žāvēšanai saulē visā salā. Veikals pāri ielai no prāmja termināla pārdod milzīgus iepakojumus žāvētas jūraszāles, ka cilvēki akciju līdzi, kad viņi iet cauri.

Vandū ostu iekārtas

Vandū s Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas.

Nokļūšana Vandū

No Vandū-EPR autoostai, viena vietējā autobusu vadītāji rietumi (Seobu autobuss) , kamēr vēl galvas austrumiem (Dongbu autobuss ) . Abi iet uz tilta cietzemi pirms došanās atpakaļ uz Vandū-EPR. Prāmju terminālis ir 25 minūšu gājiena attālumā no autoostas vai īsu taksometru.

Vandū Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Hanil Express

310-1 Wando-eup, Jeollanam-do, South Korea