lielais ķengurs Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

lielais ķengurs ir ciemats rietumu krastā Yorke pussalas South Australia. Šī vēsturiskā pilsēta pirmo reizi tika atrisināts 1851. gadā, un astoņus gadus vēlāk vara noguldījumi tika atklātas tuvākajā Kadina. Lielais ķengurs pasludināja pilsētu 1862. gadā, un tas bija Yorke pussala ir lielākais un nozīmīgākais ostas līdz 1923, kad vara ražošana pārtraukta.

Sea SA Ferry piedāvā ērtu prāmju pakalpojumu lielais ķengurs no Lucky līča uz Eyre pussalā. Zemāk jūs varat atrast visu lielais ķengurs prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • lielais ķengurs Prāmji
  • lielais ķengurs Prāmji
  • lielais ķengurs Prāmji

Prāmji uz un no lielais ķengurs

Jūras SA Ferry nodrošina lielisku auto un pasažieru prāmju satiksmi. Tās prāmju piedāvā jaunākās iespējas, lai padarītu jūsu ceļojums patīkams.

Nokļūšana lielais ķengurs ostu

Jūs varat braukt lielais ķengurs pēc pazīmēm no pilsētas centra. Pagriezieties pa labi pie Seamans Vasaras pa labi, un prāmju termināls ir aptuveni 200 metrus pa kreisi.

lielais ķengurs ostas iekārtām,

lielais ķengurs termināls atrodas pie 1 Heritage Drive, lielais ķengurs.

bezmaksas autostāvvieta lielais ķengurs ostā, bet īpašnieki atstāt savas automašīnas uz savu risku.

kuģa, jūs atradīsiet āra skatu laukumu, relaksējoša atpūtas telpa un kafejnīca. Ceļošana uz jūras SA prāmju pakalpojumu ir skaista pieredze un uzskati jums patiks en-maršrutā ir nenovērtējamas.


Rezervējiet prāmi uz lielais ķengurs no Lucky Bay jau šodien, vienkārši un droši ar AFerry.

par lielais ķengurs

lielais ķengurs ir neliela ostas pilsēta uz South Austrālijas Yorke pussalā. No šejienes jūs varat veikt prāmi uz Lucky līcī (netālu Cowell) uz Eyre pussalā. Vēsturiski lielais ķengurs bija daļa no "vara trīsstūra" vara ieguves rūpniecībā un šodien ir daļa no to dēvē par "Vara Coast" vai "Little Cornwall" teritorijā. Teritorija pieauga arī eksportētājs graudu no Austrālijas uz Eiropu, un jūs varat redzēt, lielais ķengurs graudu bunkuriem pie horizonta, tuvojoties ar prāmi. Rūpniecība joprojām plaukst šajā jomā, bet skaistas drošas pludmales un lielisks zveja ir populārs ar tūristiem.

lielais ķengurs Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Sea SA Ferries

Wallaroo Ferry Terminal, 1 Heritage Dr, Wallaroo SA 5556, Australia