Waiheke / Matiatia piestātne prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Waiheke salas var būt īsa prāmi no Oklendas, bet kā sakot valstis: tā ir pasaules prom! Ar AFerry jūs varat pasūtīt prāmjiem uz Waiheke/Matiatia piestātnes no Oklendas. Prāmji uz un no Auckland darbojas Izpētīt New Zealand .

Šeit varat atrast Waiheke/Matiatia piestātnes prāmju laikus, kā arī mūsu labākos piedāvājumus.

  • Waiheke / Matiatia piestātne prāmji
  • Waiheke / Matiatia piestātne prāmji
  • Waiheke / Matiatia piestātne prāmji

Waiheke/Matiatia piestātne

Waiheke sala ir trešā visvairāk apdzīvotā sala Jaunzēlandē. Tas ir daudz gleznainās pludmales. Tās pludmales ir Waiheke lielākais drawcard. Sala lepojas daudz quirky galerijās un amatniecības veikalos. Ir ap 30 vīna darītavas. Waiheke Island tiek uzskatīts daudzi ir visvairāk burvju daļa Oklendas pieredzi. Tā ir klimats, kas ir nedaudz siltāks nekā pilsētā, ar mazāku mitrumu, mazāk lietus un vairāk saules.

Kas ir svarīgi zināt par Waiheke/Matiatia piestātnes

Waiheke/Matiatia Wharf prāmju terminālis atrodas Pier 3D, Oklendas prāmju terminālis, un tas ir atvērts no:

  • pirmdienas līdz ceturtdienai - 6:30 līdz 8:30
  • piektdiena - 06:30 līdz 9:45 pm
  • sestdienās - 07:00 līdz 10:00
  • Svētdiena/svētku dienās - 07:00 līdz 8:30
reģistrēšanās aizver 5 minūtes pirms izlidošanas laika. Auckland-Waiheke & Waiheke-Auckland ir aptuveni 40 minūtes daļa no otra.

Par Matiatia Wharf Waiheke Island

Waiheke salas ir otrā lielākā un visvairāk apdzīvotā sala Hauraki līcī Jaunzēlandes. Ir vairāk nekā 9000 pastāvīgie iedzīvotāji, un vairāk nekā 3000, kas ir otrās vai brīvdienu mājas uz salas padarot Jaunzēlandes visvairāk apdzīvotā sala ar gandrīz 100 cilvēki/km², un trešais visvairāk apdzīvotā pēc Ziemeļu un Dienvidu salas.

prāmju termināla Matiatia Bay ar regulāriem pasažieru un auto prāmju pakalpojumus padara Waiheke salas visvairāk pieejamu salas līcī. Prāmju osta atrodas pie rietumu galā Waiheke Island.

Waiheke salas tika novērtēja piekto-labākais galamērķis pasaulē, ko apmeklēt 2016 Lonely Planet un balsoja par ceturto labāko salu pasaulē Condé Nast Ceļojumu 30 Best salām pasaulē sarakstā

Waiheke/Matiatia piestātne Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Explore New Zealand

Gate 2 Matiatia Wharf, Waiheke, , New Zealand

Explore New Zealand

Gate 2 Matiatia Wharf, Waiheke, , New Zealand