Wadomari Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Wadomari Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Wadomari ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Japānā ir pieejami no Wadomari līdz Yoron.

Wadomari Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Wadomari darbina ar Marix Line. Kad jūs meklēt prāmi uz Wadomari, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Wadomari prāmji ar Marix Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Wadomari būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Wadomari Prāmji
  • Wadomari Prāmji
  • Wadomari Prāmji

Par Wadomari

Wadomari ir pilsēta, kas atrodas uz ziemeļu galā Okinoerabujima, it Ō Šima rajona pie Kagoshima Prefecture Japānā. Ar mērenu nokrišņu un siltu klimatu, sala ir piemērota lauksaimniecībai un puķkopībā. Galvenā nozare ir ražošanas destilētu shochu dzērienu.

Wadomari (Oshima-gun Wadomari-cho) ir neliela ostas pilsēta Oshima rajons, Kagoshima Prefecture, Japānā. Ērtībās Wadomari ir ierobežoti, bet no šejienes jūs varat veikt prāmi uz salām, tostarp Kagoshima uz Kyushu salā, Nahas uz dienvidu krastu Okinavas salā, un Naze uz Amami Island.

Prāmji uz un no Wadomari

Šeit var atrast visu Wadomari prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

A''Line prāmji nodrošina modernas ērtības ar interjera dizainu, kas atspoguļo gan japāņu un skandināvu kultūru. Uz klāja jūs atradīsiet dušas telpas, restorāni un veikali.

Marix Line prāmji ir divi standarta un ikdienas prāmjus piedāvā iekārtas, kas jums ir nepieciešams, lai būtu relaksējoša ceļojums tostarp ērtas kajītes .

Wadomari Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

A Line Ferry

Tedechina 512-122, Wadomaricho, Oshimagun, Kagoshima, 891-9111, Japan

Marix Line

891-9112 Wadomari, Wadomari cho, Oshima gun, Kagoshima ken, Japan