Vulcano Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Vulcano Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Vulcano ar AFerry. Jūs varat izmantot Vulcano ņemt prāmjus ap Eolu salām, kā arī uz Itāliju un Sicīliju. Vietējie pakalpojumi Eolu salas ir pieejami Vulcano uz Ginostra, Lipari un Stromboli bet prāmji prom no Eolu salas buru Messina, Milazzo un Napoli.

Vulcano Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Vulcano ir vada Brīvības Lines un SNAV. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Vulcano, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Vulcano, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Vulcano prāmji ar Liberty Lines un SNAV ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Vulcano būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Vulcano Prāmji
  • Vulcano Prāmji
  • Vulcano Prāmji

Par Vulcano

Vulcano Prāmju osta atrodas uz mazās un skaistās salas Vulcano. Vulcano ir daļa no Eolu salām ziemeļos Sicīlijā, Itālijā. Vulcano ir slavena ar tās dubļu vannas un tās lielisko ainavu. Tā satur vairākas vulkāna centri, tai skaitā vienu no četriem aktīvajiem vulkāniem Itālijā. Krāteris ir galvenā atrakcija Vulcano. Vulcano ir maza, bet mājīgi, un ir vairāki smalkas āra kafejnīcām.

Prāmji uz un no Vulcano

SNAV ir jaunākais un ātrākais flotes Vidusjūrā veido galvenokārt ar zemūdens spārniem un katamarāni. SNAV prāmji spēj sasniegt ātrumu līdz 38 mezgliem. Visi SNAV katamarāniem un zemūdens spārniem ir kafejnīcas un uzkodu bāri uz kuģa.

Ustica Lines vada flote 25 ātrgaitas kuģiem, katrs kuģis, kas aprīkots numuri ar gaisa kondicionieri, TV, mūzika, pusguļus sēdekļiem un borta bāru, atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Ātrākie kuģi var sasniegt ātrumu 36 mezgli.

Vulcano ostu iekārtām

Vulcano Ferry Port piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu un iespējas pasažieru pārvadāšanai.

Nokļūšana Vulcano

Sala ir maza un Vulcano Prāmju osta ir labi iezīmētas. Ja jūs ceļojat uz Vulcano no Lipari, Panarea, vai Stromboli: Vairums laivu salas-hop, apstājoties pie visām galvenajām islandsand laiku pa laikam pie mazākām salām.

Vulcano Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

SNAV

Molo di Levante, 98050, Italy

Liberty Lines

, 98050 Vulcano Porto ME, Italy