Volos Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Volos Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Volos ar AFerry. Prāmji uz Volos, Grieķijā, ir pieejami no Sporades salām. Jūs varat veikt prāmi uz Volos no Alonissos, Glossa, Skiathos un Skopelos.

Volos prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Volos darbina ar Anes Ferries un Grieķijas Seaways. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Volos, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Volos, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Volos prāmji ar Anes Ferries un Hellenic Seaways ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Volos būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Volos Prāmji
  • Volos Prāmji
  • Volos Prāmji

Par Volos

Volos ir ostas pilsēta Tesālijas kontinentālajā Grieķijā, aptuveni 200 jūdzes uz ziemeļiem no Atēnām. Volos ir moderna pilsēta ar mītiskiem saknēm, bet liels skaits modernām ēkām tika safasēti pēc katastrofālu zemestrīces 1955. gadā, mūsdienu Volos ir veidota uz vietas seno pilsētas Iolcos, dzimtenē mitoloģiskā varoņa Jason un argonauti, kā arī magnēzijs, kas ir ar leģendu ir dzimtene kentauriem.

Modern Volos ir veidota uz platību no senajām pilsētām Demetrias, Pagasae un Iolkos. Iolkos bija dzimtene seno grieķu varonis Jason. Šodien jūs varat pārgājienā gar "kentauru" ceļš ", vizināties uz vēsturisko Pelion dzelzceļa vai vienkārši baudīt sauli pie krasta.

Prāmji uz un no Volos

ANES Prāmji ekspluatē floti divu kuģu, uz Proteus un Ag. Nektarios . Katram kuģim ir pilnu iekštelpu un āra sēdvietas un atpūtas, kā arī dažādas uzkodas un atspirdzinājumi ir pieejami uz kuģa.

Hellenic Seaways ir viens no lielākajiem grieķu prāmju uzņēmumiem. Papildus parastajām prāmjiem, uzņēmums arī vada katamarānu tipa kuģiem un ātri prāmjiem, kas var būt līdz pat 50% ātrāk nekā parastās prāmjiem. Viņu prāmjiem ir moderni un piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja.

Lai ko maršruta esat lietojis vai no Volos esat pārliecināts, lai būtu brīnišķīgi ceļojums ar šo slaveno grieķu prāmju kompānija.

Volos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Hellenic Seaways

Volos Port, Kentriki Provlita, Volos 38500, Greece