Vlore Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Vlore Maršruti

Rezervējiet prāmi uz Vlore ar AFerry. Prāmji uz Vlore, Albānijā, ir pieejami no Itālijas. Jūs varat veikt prāmi uz Vlore no Brindisi.

Vlore prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Vlore tiek darbināti ar Red Star Ferries. Kad jūs meklēt prāmi uz Vlore, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Durresa un Saranda, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāniem.

Vlore prāmji ar Red Star Ferries ir pazīstami ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojums, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Vlore būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Vlore Prāmji
  • Vlore Prāmji
  • Vlore Prāmji

Par Vlore

Vlore prāmju osta, Albānijas otrā lielākā osta pēc Durresa atrodas kur Egejas jūra atbilst Adrijas jūru. Vlore atrašanās vietu uz līča Vlore, ievadu skatu uz Adrijas jūru padara to stratēģiski ļoti svarīgs ostas pilsēta. No Vlore pilsēta ir mājvieta vairākām olīvu audzēm vērstu siltajā Vidusjūras klimats Vlore. Vlore ir arī labi pazīstama ar materiālu, ko sauc Valonia (nosaukts pēc pašas pilsētas), kas lielā mērā izmanto lampām, kas iegūta no ozolu mežos uz apkārtējiem kalniem. Idejas dienas braucieniem ietver iepazīt plašāku reģionu, kas ir gan nepieradinātās un skaista. Relaksējošas tūristu pludmales ar skaidru ūdeņi ir tikai nedaudz kilometru attālumā, un, ja jums sekot piekrastes ceļu uz dienvidiem tur ir virkne apburošs maz kūrortiem ignorēti ar milzīgo mountainscapes no Llogora National Park.

Prāmji uz un no Vlore

Eiropas Seaways ekspluatē floti, kas sastāv no diviem kuģiem, uz F/B Bridge un F/B Prins Joachim TBR . Abi kuģi ir aprīkoti ar augstiem standartiem un piedāvā ērtus krustojumus ar iekārtām, piemēram, kajītēs, restorāni un daudz ko citu.

Red Star Prāmji flote sastāv no labi aprīkotas mūsdienu kuģiem. Uz kuģa pakalpojumi ietver ērtas atpūtas zonas, restorāni un bārs un kafijas un uzkodu bārs. Kajītes svārstās no standarta līdz luksusa, un jūs varat arī rezervēt aviokompānija stila atpūtas vietas.

Nokļūšana Vlore

Vlore prāmju osta atrodas tikai 4 km attālumā uz ziemeļiem no pilsētas, un ir viegli pieejama ar taksometru. Daudzas iespējas ir pieejamas terminālī. Vlore prāmji piedāvā Agoudimos Line un Red Star Ferries, kas var viegli iegrāmatoti AFerry.

Vlore Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Red Star Ferries

Port of Vlore, Vlore, Albania

European Seaways

Port of Vlore, Vlore, Albania