Vladivostoka Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Vladivostokai ar AFerry. Prāmji līdz Vladivostokai, Krievijā, ir pieejami no Japānas un Dienvidkorejas. Jūs varat veikt prāmi uz Vladivostokas no Donghae un Sakaiminato.

Vladivostoka Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Vladivostokas darbina ar DBS kruīza prāmis. Kad jūs meklēt prāmi līdz Vladivostokai, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Vladivostoka, prāmji ar DBS kruīza prāmis ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Vladivostokai būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Vladivostoka Prāmji
  • Vladivostoka Prāmji
  • Vladivostoka Prāmji

Par Vladivostoka

Vladivostoka ir visvairāk dienvidaustrumu ostas Krievijas un ir administratīvais centrs Piejūras teritorijā netālu no robežas ar Ķīnu, un Korea.Vladivostok ir tirdzniecības pilsēta un administratīvais centrs Piejūras novads, Krievijā, kas atrodas netālu no Golden Horn Bay, un netālu no Krievijas robežas ar Ķīnu un Ziemeļkoreju.

Arsenyev Piejūras muzejs atvērts 1890. gadā, ir viens no galvenajiem muzejiem Piejūras novads. Kopā ar galveno iekārtu, tai ir trīs filiāles Vladivostokā un piecas filiāles citās jomās Krai.

Laika atšķiras atkarībā no gada laikā, January parasti ir auksts zem sasalšanas punktu, un augusts ir diezgan silts virs 20 ° C. Lielākā daļa patīkami un saulainas dienas ir augustā un septembrī. No vasaras beigām, tomēr, varētu radīt Pacific musoni, kas ilgst dažas dienas pēc kārtas.

Prāmji uz un no Vladivostokas

DBS kruīza prāmis darbojas prāmjiem no Vladivostokas līdz Donghae (Koreja), un pēc tam uz Sakaiminato (Japāna) un piedāvā bāru un kafejnīcu, diskotēku, televīzijas un video iekārtas, bārs uz klāja, dāvanu veikals un tūrisma informācijas centrs kopā ar vairākiem ērtas kajītes un atpūtas izmitināšanu.

Stena Daea Line piedāvā satiksmi starp Vladivostokai un Sokcho Dienvidkorejā. Uz kuģa ar Stena Daea Line Jūs atradīsiet ideālu tradicionālo Stena Line iekārtām ar visiem mod cons jūs sagaidāt redzēt no pakalpojuma Austrumu jūru Japānā. Stena Daea līnija ir daļa no Stena Line, kas ir lielākais prāmju loģistikas uzņēmums pasaulē. Stena Line kalpo vairākus populāros maršrutos Eiropā, un Stena Daea Line dienests uztur tādus pašus augstus standartus.

Vladivostoka prāmju ostas iekārtām

Vladivostoka prāmju osta ir dažādas iespējas, tuvumā, tostarp tūrisma iespējas iegūt informāciju, autoostās un restorāni.

Par Vladivostokas

Vladivostoka ir tirdzniecības pilsēta un administratīvais centrs Piejūras novads, Krievija, kas atrodas netālu no Golden Horn Bay, un netālu no Krievijas robežas ar Ķīnu un Ziemeļkoreju.

Nokļūšana līdz Vladivostokai

Vladivostoka prāmju osta ir viegli pieejama no jebkuras pilsētas daļā dažu minūšu laikā.

Vladivostoka Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Stena Daea Line

9 Strelnikov Street, Vladivostok, Primorsky Krai, 660090, Russia

DBS Cruise Ferry

9 Strelnikov Street, Vladivostok, Primorsky Krai, 660090, Russia