Virtu Prāmji

Virtu Prāmji
Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Īpašie piedāvājumi

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Virtu Prāmji ir ļoti bieža grafiku un darbojas ļoti modernu floti ātri kuģiem, kas patiesi ļauj jums baudīt savu atvaļinājumu Maltā. Alternatīvi, ja jums jau ir Maltā, Virtu Ferries dod jums iespēju izpētīt vēsturisko un skaisto salu Sicīlijas kā daļu no jūsu brīvdienu.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Check-in is at least 60 minutes prior to departure for Foot Passengers, and 90 minutes prior to departure for all other passengers.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Virtu Prāmji Maršruti

   Lūdzu, ņemiet vērā:. Katānija uz Maltu maršruts ir pieejama tikai kājāmgājējiem, un jūsu maksa ietvers izmaksas par autobusu starp Katānijas un Pozzallo

   Pozzallo uz Malta maršruts ir pieejams transportlīdzekļiem.

   borta Virtu Prāmji

   Virtu Ferries ir flotes sešu ātri amatniecības kuģiem. Lielākais kuģis no sešiem, Jean de la Valette var pārvadāt 800 pasažierus un 156 automašīnas, un padara 500 turp un atpakaļ starp Valletta un Pozzallo katru gadu.

   katra kuģa jūs atrast aviosabiedrības stila sēdvietas un tualetes. Smēķēšana nav atļauta iekšpusē kādu no prāmjiem, tomēr tas ir atļauts uz klāja. Dažos kuģiem atradīsiet klubs klases atpūtas telpa un restorāns, kā arī dažādas iepirkšanās un atpūtas iespējas.

   Video

   Virtu Prāmji YouTube Video