Villa San Giovanni prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Villa San Giovanni Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Villa Sandžovanni ar AFerry. Prāmji uz Villa San Giovanni, Itālijā, ir pieejami no Sicīlijas. Jūs varat veikt prāmi uz Villa Sandžovanni no Messina.

Villa San Giovanni Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Villa Sandžovanni darbina ar Caronte & amp; Tūrisma. Kad jūs meklēt prāmi uz Villa Sandžovanni, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Civitavecchia, Dženova un Livorno, lai palīdzētu jums atrast labākos laikus un cenas, lai atbilstu jūsu plāni

Villa San Giovanni prāmji ar Caronte & amp. Tūrisma ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana Villa Sandžovanni būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Villa San Giovanni prāmji
  • Villa San Giovanni prāmji
  • Villa San Giovanni prāmji

Par Villa Sandžovanni

Villa San Giovanni atrodas Mesīnas šaurumu Itālijas dienvidos, uzreiz pretī pilsētas Mesīnas, kas ir uz rietumu krastu Sicīlija. Villa San Giovanni ir galvenais savienojums starp Itāliju un Sicīliju, un ir populārs, rosīgs ostas ar lielisku savienojumu iekļaušanu centrālajā un ziemeļu Itālijā Sicilians caur dzelzceļa stacijas. Villa San Giovanni jūs atradīsiet tipisks ostas atmosfēru ar bāriem, restorāniem un pat spa, lai palīdzētu jums atpūsties. Tātad rezervēt prāmi no Mesīnas līdz Villa Sandžovanni tagad ar AFerry.

Prāmji uz un no Villa Sandžovanni

Caronte & Tourist darbojas prāmi šķērsojot no ostas Salerno uz rietumu krastu Itālijā uz Messina. Pasažieri dosies ērtos ātri katamarāniem, kas piedāvā jauku skatu uz Tirēnu jūru.

Villa San Giovanni ostas iekārtām

Villa San Giovanni ir maza osta un šķērsošanas laiks Messina ir īss tik ērtībās ostā ir ierobežota. Tomēr ir bārs netālu no ostas, ja jums ir nepieciešama uzkodām.

Getting Villa San Giovanni osta

Ar auto
Villa Sandžovanni var piekļūt, izmantojot galvenās automaģistrāles A3. Izejiet no automaģistrāles un pievienoties E45, kas ved uz ostu.

Pēc Train
dzelzceļa stacijas, ir viens no lielākajiem Itālijā un tikai īsa gājiena attālumā no ostas, kas savieno Villa San Giovanni, lai centrālajā un ziemeļu Itālijā.

Villa San Giovanni Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Caronte & Tourist

Caronte&Tourist Boardings, Sicily, Italy