Villa do Porto Ferries

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Villa do Porto Maršruti

rezervēt prāmi Villa do Porto ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Azoru salas ir pieejamas Villa do Porto uz Ponta Delgada.

Villa do Porto prāmju uzņēmumiem

Prāmji uz un no Villa do Porto ir vada Atlânticoline. Kad jūs meklēt prāmi uz Villa do Porto, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Villa do Porto prāmji ar Atlânticoline ir zināms par viņu komforts un augsts servisa līmenis, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Villa do Porto būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Villa do Porto Ferries
  • Villa do Porto Ferries
  • Villa do Porto Ferries

Par Villa do Porto

Villa do Porto ir ostas uz salas Santa Maria. Sala ir daļa no Azoru salu, kas ir grupa deviņām salām 850 jūdzes uz rietumiem no Portugāles Ziemeļjūrā Atlantijas okeānā.

Villa do Porto mīt tikai 5600 iedzīvotāju (aptuveni). Pilsēta piedāvā dažas jautras aktivitātes tūristiem, tostarp delfīnu safari, niršana ar akvalangu un džipu ceļojumu salu.

Prāmji uz un no Villa do Porto

Atlanticoline piedāvā gan transportlīdzekļu un pēdu pasažieru prāmju pakalpojumus starp Azoru salām. Tie darbojas trīs kuģi sauc par Santorīni , Ariel un Grieķijas Wind . Uz klāja jūs atradīsiet ēdināšanas pakalpojumus, veikali un daudz ērtu sēdvietu atpūsties, izmantojot savu ceļu.

Villa do Porto ostas iekārtām

Villa do Porto prāmju ostas ir pamata prāmju ostas. Pilsēta atrodas tieši pie ostas, un varēs rūpēties par visām jūsu vajadzībām, pirms iekāpšanas prāmī.

Nokļūšana Villa do Porto

Villa do Porto prāmju osta var viegli piekļūt via ceļiem. Ja esat ieradušies ar lidmašīnu un plāno nozvejojot prāmi uz Ponta Delgada, tad ir viens galvenais ceļš visu ceļu. Autobuss kursē katru dienu ap salu un taksometri ir pieejami arī tad, kad nepieciešams.

Villa do Porto Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Atlânticoline

Porto de Vila do Porto, 9580 - Vila do Porto, Ilha de Santa Maria, Portugal