Viking Line prāmji

Viking Line
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Viking Line prāmi uz Somiju, Ālandu salās, Zviedrijā un Igaunijā. Viking Line, kas izveidota 1959. gadā, nosaka jaunus komforta līmeni un klientu apkalpošanu uz kuģa tās mūsdienu flotes ātri un kruīza prāmjiem. AFerry vienmēr lētas cenas Viking Line prāmji un jaunākās īpašiem piedāvājumiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Viking Line prāmji no Helsinkiem un Turku uz Stokholmu un Kapellskär, no Helsinkiem un Turku uz Stokholmu un Kapellskär un vairāk. Visiem Viking Line maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu Viking Line grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laikiem.

Pārskats

Maršruti:
18
Īsākais šķērsojums:
Kapellskar - Mariehamn
2 h 15 min
Populārākais maršruts:
Turku - Stockholm
Lētākais:
Turku - Stockholm
283 €*
*Cenu, pamatojoties uz:
 • Automašīna + 2
 • Rezervēts: Ot, 15.9.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 2.10.2020.

Īpašie piedāvājumi

Viking Line Maršruti

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Turku - Stockholm
(Viking Line)
283 €
 • Rezervēts: Ot, 15.9.2020.
 • Ceļojiet: Pk, 2.10.2020. (Vienā virzienā)
 • Automašīna + 2

  uz kuģa Viking Line prāmji

  Viking Line Prāmju līnija piedāvā plašu izklaides un citu objektu, tostarp augstas kvalitātes restorāniem, bāriem, atpūtas, relaksējošā saunas un peldbaseinus un vairākas citas spa un atpūtas iespējas uz klāja to mūsdienīgu un ērtu Viking Line prāmji.

  Ir dažādas kvalitātes kajītes pieejami, lai izvēlētos no kuģa Viking Line prāmji, sākot no vienas konferences salonā četru piestātnes ģimenes kabīne, vai no luksusa salonā plašu komplekts ar tualeti, duša, radio un gaisa kondicionēšanas pieejams katrā kabīnē.

  Vakarā varat baudīt dzīvās izklaides un gardas vakariņas, ieskaitot tradicionālās skandināvu vikingu Buffet par visiem kruīzi. Par patieso gardēžu mīļāko, ir a la carte restorāni, eleganti dekorēts dažādos stilos un Tapas un vīna bāri. Ir arī amerikāņu un itāļu restorāni pieejama borta daži no Viking Line kuģiem.


  Par Viking Line prāmji

  Lielākais kuģis ar Viking Line palaist ir M/S Viking XPRS . Šī jaunā pasažieru kuģis apvieno labāko iezīmes tradicionālo auto prāmjiem un ātrgaitas katamarāniem. Tas nozīmē, ka jūs varat ceļot ar komfortu, ar lieliski pansijas pakalpojumu baudot uzticamu īsu šķērsošanas laiku, neatkarīgi no laika apstākļiem.


  Pet Rezervēšana Informācija

  Jūs varat pasūtīt savu kaķi un/vai suni uz kuģa Viking Lines prāmis ar AFerry.

  Vienkārši izvēlieties savu maršrutu un pēc tam izvēlieties numuru kaķiem vai suņiem, tu brauc ar.

  Ņemiet vērā, ka, lai savu mīluli un no Lielbritānijas uz kontinentālo Eiropu un Īriju jūs nepieciešama pet pase. Lai uzzinātu vairāk par mājdzīvnieku pasēm un ceļo kopā ar savu mājdzīvnieku skatiet mūsu pet ceļvedi .