Vigo Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Vigo, visapdzīvotākā pilsēta Galīcijā, kas savieno kontinentālo Spāniju ar Cies salām Mar de ons. Vigo prāmjiem var rezervēt ar AFerry.

skatīt zemāk informāciju par kustības grafiku un sīkāku informāciju par to, kā sasniegt Vigo, un uz ostu iekārtām, jūs varat sagaidīt, lai atrastu, kad jūs tur nokļūt.

  • Vigo Prāmji
  • Vigo Prāmji
  • Vigo Prāmji

Prāmji uz un no Vigo

Mar de Ons kuģi ir būvēti pēc augstākajiem standartiem, un ir visas ērtības uz kuģa. Ārpus klājiem pasažieri varētu veikt breathtaking viedokli salām un Galīcijas piekrastē. Inside kuģiem, ērta sēdvietu ir pieejama un ir borta kafejnīca, kurā karstās un aukstās uzkodas un uzkodas.


Par Vigo

Vigo ir kalnu ainavu un sakarā ar piekrastes vietu, tas ir fantastiska vieta āra aktivitātēm, iekšzemes vai uz ūdens. Teritorija ir ideāla hikers un velosipēdistiem līdzīgi, piemērots nesteidzīgām pastaigām un izaicinošām climbs.

Vigo ir dažas no labākajām pludmalēm Galisijas reģionā, sniedzot iespēju sauļoties un ūdens sportu, tostarp vindsērfingu, komplektu sērfošanu un ūdens slēpošanu.


Vigo ostas iekārtām

Vigo osta apkalpo privāto zvejas laivas, tirdzniecības prāmjus un lielu cruiseliners. Tas ir galvenais mezgls Vigo ekonomikā, kas ļauj ostas ir fantastiskas iespējas. Ir liela termināļa ēka ar veikaliem, restorāniem un banku iekārtas.


Darba uz Vigo

Ar auto
Vigo ir apmēram 29km no Pontevedra. Abas pilsētas ir savienotas ar AP-9 maksas ceļu, un brauciens ilgst aptuveni 30 minūtes ar auto.

Ar vilcienu
dzelzceļa stacijas Vigo Guixar ir 20 minūšu gājiena attālumā no ostas, un nodrošina savienojumus ar Pontevedra. Taksometru pakalpojumi ir pieejami uz un no ostas.

Vigo Karte

Skatīt karti

Ostu adreses