Vieste Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Vieste atrodas dienvidaustrumos Itālijā provincē Foggia. Vieste ir zināt par tīrību, tas ir ūdens, kas ir dotas zilo karogu, ko Vides izglītības fonds. Vieste ir arī galvaspilsēta Gargano nacionālā parka atrodas virs skaistas pludmales. Zemāk jūs varat atrast visu Vieste prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Īpašie piedāvājumi

  • Vieste Prāmji
  • Vieste Prāmji
  • Vieste Prāmji

Prāmji uz un no Vieste

Navlib vada flote 10 hidro pašgājēji sprauslas un 2 katamarāniem. Ir daudz sēdvietu pieejams uz katra kuģa, kas ļauj jums atpūsties un baudīt skatu uz krastu.

Par Vieste

Vieste atrodas Gargano nacionālajā parkā. Tas nozīmē, ka pilsēta pati un apkārtējos rajonos ir skaisti. Ja jums patīk pārgājieni, tad tur ir daudz takas, jūs varat baudīt, kur jums būs vērot brīnišķīgu skatu uz jūru, klintis un ciematos. Vieste ir arī jauki pludmali atpūsties. Ūdens ir neticami tīrs un tīrs, un ir pat saņēmusi Zilo karogu, ko fonds Vides izglītības par to tīrību.

Vieste ostu iekārtām

Vieste osta atrodas uz ziemeļiem no pilsētas, blakus pludmalei. Sakarā ar tā centrālo vietu viņu ir daudz iespējas, akmeņiem mest prom. Jums būs viegli varētu atrast kaut greifers dzērienu vai ēdienu, bet iesakām meklējam pusē ostas tuvāk pludmalei.

Nokļūšana Vieste

Ja Jums ir ceļojot ar auto Jūs vēlaties veikt SS89 ceļu. Tas prasīs jums visu ceļu līdz Vieste. Ja jūs ceļojat no vēl tālāk Itālijā, tad lēkt uz A14 ceļa Foggia, kur jūs varat izslēgt uz SS89.

Ceļošana ar vilcienu ir veicams, bet ir sarežģītāk nekā braukt. Labākais ceļš, lai varētu saņemt vilcienu uz Foggia, un tad vēl vilciens uz Manfredonijas. No šejienes jūs varat nozvejas autobusu Vieste.

Vieste Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Navlib

Via Venezia, , 71019 Vieste FG, , Italy