Vienna Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Vīne, Austrijas galvaspilsēta lepojas ar bagātu vēsturi impēriju, mūziķi un mākslu. Izpētiet šos Jūsu atpūtai milzu kas atpakaļ atmosfērā šī valsts ir zināms. Zemāk jūs varat atrast visu Vienna prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

  • Vienna Prāmji
  • Vienna Prāmji
  • Vienna Prāmji

prāmjus Vienna

Mahart Passnave vada flote ātrgaitas zemūdens spārniem prāmjiem. Mahart Passnave lepojas nodrošinot ātru pakalpojumu ar nepārspējamu komfortu pasažieriem.

Uz kuģa ar Mahart Passnave jūs atradīsiet ērtas sēdvietas gaisa kondicionieri salonos, ar borta bufeti kalpo aukstu ēdienu un atspirdzinošus dzērienus.


Things darīt Vīnē

Imperial Treasury var atrast Hofburgas pils, un satur dārgumus, kas datēti ar vairāk nekā pirms 1000 gadiem. Ir 21 numuri, lai izpētītu, kas katrs satur nozīmīgas senlietas no dažādām Eiropas vēstures periodos, tostarp Imperial Crown Svētās Romas impērijas.

Relaksējoša ar kafiju var šķist kaut kas jūs varat darīt jebkur, bet pieredze ir kaut kas cits Vīnē. Pasaules slavens ar saviem beķerejas, visa Vīnes apstājas ap 3pm baudīt labu kafiju un sirds sasilšanas smalkmaizītes. Tā ir laba iespēja atpūsties no apskates objektiem un piedalīties svarīgu daļā Vīnes kultūru.

Vīne sirds klasiskās mūzikas pasaulē, un tas joprojām ir redzams šodien. Apskāviens iespēju un apmeklējiet Valsts opera izjust burvju pirmavotiem.


Kad apmeklēt Vīni

Vasaras nes ielu kultūras dzīvei Vīnē. Ielas ir spilgti ar ziediem un daudzajām kafejnīcām, restorāniem un bāriem ir dārzi baudīt priekus brīvā dabā. Vasara ir festivālu sezona, kur brīvdabas kinoteātri un mūzikas pasākumi notiek.

Vīne ostu iekārtām

Mahart Passnave buras no Handelskai, kas atrodas pašā Vīnes centrā. Jūs atradīsiet visas ērtības pastaigas attālumā, tostarp Handelskai dzelzceļa stacijas, ja Vīne nav jūsu galamērķis.


Darba Vīnē

Handelskai dzelzceļa stacija ir daļa no U-Bahn tīklā un atrodas pastaigas attālumā no ostas uz Donavas upes , padarot to viegli sasniegt ostu no visiem stūriem Austrijā.

Vienna ir lieliska metro un tramvaju sistēma , lai palīdzētu jums iegūt ap pilsētu, un veikt visus skatus. Ir grūti atrast autostāvvietu pilsētā, un, kad jūs maksājumi ir dārgi tāpēc tas ir labākais ieteicams, ja jūs aizvedīs automašīnu novietot uz pilsētas nomalē un izmantot no efektīvākajiem sabiedriskā transporta pakalpojumiem.

Rezervējiet Vīnes prāmi šodien vienkārši un droši ar AFerry.

Par Vīnes

Vīne ir galvaspilsēta Austrijā, kas atrodas uz austrumiem no valsts uz Donavas upe. Pat ja Vīne ir nekas jums, tas būtu grūti iedomāties pilsētu ar lielāku mantojuma klasiskā mūzika, kam ir mājas dažādos laikos līdz Haidns, Mocarta, Bēthovena, Šūberta, Johana Štrausa (I un II), Riharda Štrausa, Brāmss un Vivaldi. Tas ir kulturāli un muzikāli viena no bagātākajām pilsētām pasaulē, un ir dzīva maisījums atdzist kafejnīcas, bāri, galerijas, veikali un ielu tirgi. Pastaigāties doma ielām Vecrīgā Svētā Stefana katedrāles un kāpt 343 soļus no tā ir skatu platforma, vai vienkārši atpūsties kruīzā pa Donavu.

Vīne Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Mahart Passnave

DDSG Schifffahrtszentrum, A-1020 Vienna (Reichsbrücke), Handelskai 265, Austria