Victoria Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Rezervējiet prāmi uz Victoria ar AFerry. Prāmji uz Victoria, Kanādā, ir pieejami no Amerikas Savienotajām Valstīm. Jūs varat veikt prāmi uz Victoria no Seattle.

Victoria Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Victoria ir vada Clipper brīvdienas. Kad jūs meklēt prāmi uz Victoria, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Victoria prāmji ar Clipper brīvdienas ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Victoria būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Īpašie piedāvājumi

  • Victoria Prāmji
  • Victoria Prāmji
  • Victoria Prāmji

Par Victoria

Victoria British Columbia osta, Kanāda atrodas pie pamatnes Vankūveras salā un piedāvā apmeklētājiem labu kombināciju vecās pasaules šarmu ar savu garu Anglijas un jaunās pasaules pieredzi shimmering ūdensmalas ar sulīgs zaļumi, veikaliņi un restorāni pildītas ar vietējā ražojuma precēm un lielu izvēli āra piedzīvojumiem uz visiem, lai saņemtu iestrēdzis. Visi ar labu prāmju satiksmi uz kontinentu caur Sietlas ko vēl varētu vēlaties!

Victoria piedāvā maisījums mūsdienu Kanādā un koloniālās Anglijā. Ziedēšanas kafejnīca Aina atsauc atmiņā Eiropas atmosfēru, tajā pašā laikā brīnišķīgi ārā gaida pie jūsu namdurvīm. Neatkarīgi no jūsu plāni ir, šī pilsēta neļaus jums uz leju ar savu dabisko, vēstures, kulinārijas un kultūras baudījumu. Izbaudiet visu veidu ekskursijas, tostarp smaiļošana un stikla dibenu laiva ekskursijas, lai iegūtu Jums tuvu šai jūras haven.

Prāmji uz un no Victoria

Clipper brīvdienas ātrgaitas prāmji, ir paredzēti, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz klāja viņu kuģiem, papildus vairākām iekārtām un pakalpojumiem, jūs atradīsiet draudzīgu personālu, kas būs priecīgi jums palīdzēt.

kuģa, jūs atradīsiet ērtas plašas sēdvietas ar plašu vietu kājām, pārtikas un dzērieni pieejami, izklaides aktivitātes, dāvanu veikals un beznodokļu veikals.

Darba Victoria osta

Victoria Clipper doks atrodas Inner Harbor 254 Belleville ielā, blakus pilsēta.

Viktorijas ostas iekārtām

Ostas apkalpo kruīza kuģis nozari, vaļu vērošana un ekotūrisms, un tas ir kuģu remonta mazgātava, peldēt lidmašīna lidlauks, jūras rūpniecības nozarēs un ūdens taksometru pakalpojumi.

Rezervējiet prāmi uz Victoria no Sietlas šodien vienkārši un droši ar AFerry.

divvietīga kariete Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Clipper Vacations

254 Belleville Street, Victoria, BC V8v 1W9, Canada