Ventspils Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ventspils Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Ventspili ar AFerry. Prāmji uz Ventspili, Latvijā ir pieejami no Zviedrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Ventspili no Nynashamn.

Ventspils Prāmju Uzņēmumi

Prāmji uz un no Ventspils ir vada Stena Line. Kad jūs meklēt prāmi uz Ventspili, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Ventspils prāmji ar Stena Line ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Ventspili būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Nynashamn - Ventspils
(Stena Line)
261 €
  • Rezervēts: Ot, 10.11.2020.
  • Ceļojiet: Sv, 6.12.2020. - Ce, 7.1.2021.
  • Automašīna + 1
  • Ventspils Prāmji
  • Ventspils Prāmji
  • Ventspils Prāmji

Par Ventspils

Ventspils Baltijas jūrā un par VENTRA upes ir ideāls vārteja uz North West Latvijā un arī brīnišķīgi galamērķis pats par sevi. no pilsētas centra, lielākā daļa vietas var sasniegt ar kājām 15-20 minūšu laikā. Sabiedriskais transports vada vietējo autobusu kompānijas "Ventspils Reiss" ar mūsdienu zilas krāsas autobusu un mikroautobusu. Lielākā daļa autobusu pieturas ir karti maršrutiem un grafikiem līnijām, kas pieturas tur.

Ir tūrisma birojs blakus prāmju termināli, kur jūs varat uzņemt pilsētas karti bez maksas un meklēt norādījumus par to, ko darīt un redzēt pilsētu.

Viena vieta ir vērts apmeklēt ir Livonijas ordeņa pils. Tas ir viens no vecākajiem viduslaiku cietokšņiem, kas saglabājusies līdz pat šai dienai. Tiek uzskatīts, ka pils datumus, lai vismaz 1290, kas ir par datumu, kad tas pirmo reizi tika reģistrēta. Plaša renovācija sākās 1995.gadā atjaunojot pili, kāda tā izskatījās 19. gs.

Izraibināta visā pilsētā Jūs atradīsiet ziedu displejiem. Ziedi sakārtoti ne tikai puķu dobes, bet ir arī ziedu pulksteni un spilgts puķu skulptūras. Arī visā pilsētā ir daudz krāsains govs skulptūras, kas paliek no "Govju parādes" pēc 2002. gada starptautiskais mākslas notikums.

Pie portam dienvidu mola jūs milzu zilo "Jūrnieks-govs" statuja. Šī zilā govs statuja, par augstumu divi vīrieši, ir ļoti iespaidīgs, un ir tērpusies tradicionālajā zilā jūrnieks regālijas un noteikti ir vērts apmeklēt, pirms jūs atstāt ostu uz jūsu ceļo.

Prāmji uz un no Ventspils

Stena Line ir viens no lielākajiem un visvairāk labi zināms, prāmju kompānijām Eiropā. Stena Line ir kuģi ir daudz iespējas, tostarp atpūtas telpas, spēļu laukumi, veikali, Wi-Fi piekļuvi, bāriem, kafejnīcām un restorāniem, kā arī izvēlēties ērtus suite kajītes. Ar šo prāmju kompānijas esat pārliecināts, lai būtu patīkamu braucienu.

Darba Ventspils ostā

Ar automašīnu
Ventspils osta ir labi savienota ar pārējo Latvijas autoceļu tīkls. A10 (E22) autoceļš savieno ostas pilsētām Taisi, Tukuma un visu ceļu uz galvaspilsētas Rīgas, kas atrodas 187km attālumā un ir aptuveni divas un pusstundas brauciens ar automašīnu.

ar autobusu
ir regulāra autobusu satiksme uz Ventspilī no Rīgas un Liepājas un citām Latvijas pilsētām vairākas reizes dienā. Visi autobusi nonāktu pie autoostas uz Kuldīgas iela 4. Grafiki un cenas var atrast tīmekļa vietnē Rīgas autoostas.

Ventspils Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Stena Line

19 Jana Street, Ventspils, LV-3601, Latvia