Ventouris Prāmji

Ventouris Prāmji
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Ventouris prāmi uz Albānijā, Grieķijā un Itālijā. Ventouris Prāmji nodrošina draudzīgu un laipnu apkalpošanu visā Jūsu brauciena uz kuģa to moderno labi aprīkotas prāmjiem. AFerry vienmēr jaunākās īpašos piedāvājumus un piedāvājumus uz Ventouris prāmjiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Ventouris prāmjus Bari, Durres, Bari, Korfu un Igoumenitsa. Visiem Ventouris prāmju maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Maršruti:
2
Īsākais šķērsojums:
Bari - Durres
10 h
Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Ventouris Prāmji Maršruti

    Uz klāja Ventouris prāmjiem

    Ja uz kuģa Ventouris prāmis jūs atradīsiet jaunāko Cruising iespējas, plašs un grezns privātu vannas kabīnes, ērts panorāmas atpūtas telpas, pilnu klāstu restorāniem, kas piedāvā vietējo un starptautisko virtuvi un pienākums bezmaksas veikali kopā ar dažādām izklaides iespējām.


    About Ventouris prāmji

    Ventouris flote sastāv no četriem kuģiem; uz Polaris , tad Bari , tad Seatrade un Rigel . Katram Ventouris kuģis ir liela jauda gan pasažieriem un automašīnām.


    Neatkarīgi kuģis jums soli uz jums ir pienākums būt relaksējošu un patīkamu braucienu.