Ventotene Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Ventotene Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Ventotene ir sala Tirēnu jūrā, piekrastē Campania, Itālija ar garumu 3 km un maksimālais platums ir aptuveni 800 TVP. Ventotene ir daļa Pontijas salām. Par Ventotene sala veido atliekas seno vulkānu. Prāmji no Ventotene buru Neapolē cietzemes krastu Itālijā ar operatora SNAV. Tas ir ceļš, kas darbojas tikai vasarā, un ar vienkāršu rezervācijas formu no AFerry, jūs varat viegli atrast labāko prāmi jums.

  • Ventotene Prāmji
  • Ventotene Prāmji
  • Ventotene Prāmji

Prāmji uz un no Ventotene

SNAV ir jaunākais un ātrākais flote Vidusjūrā sastāv galvenokārt no zemūdens spārniem un katamarāni. SNAV prāmji spēj sasniegt ātrumu līdz 38 mezgliem. Visi SNAV katamarāniem un zemūdens spārniem ir kafejnīcas un uzkodu bāri uz kuģa.

Navlib vada parka 10 hidro pašgājēju strūklu un 2 katamarāni. Ir daudz sēdvietu pieejams uz katra kuģa, kas ļauj jums atpūsties un baudīt skatu uz krastu.

Par Ventotene

Romieši sauc salas Ventotene Pandataria. Tā bija vieta trimdā par izraidīja meitu imperatora augusta Julia Vecākais 2. BC, kā reakcija uz viņas pārmērīgo laulības pārkāpšanā un Agrippina vecākais, grand-brāļameita Tibērija valdīšanas, 29 AD.

Ventotene ir vairāk piemērots tiem, kas meklē kādu nopietnu mieru un vientulību. Jo mazā ciematā un ap roman ostu atradīsiet krāsains mājas un promenādē vairāki bāri, restorāni un picērijas.

Ventotene ostu iekārtām

Ventotene osta ir maza un aizņemts, un piedāvā dažādus pakalpojumus un iespējas.

Nokļūšana Ventotene

Jūs varat sasniegt Ventotene pa jūru no prāmju ostas Neapoles (Napoli itāļu). Ventotene ir labi atrodas apmeklēt citus Pontijas salām.

Ventotene Karte

Skatīt karti

Ostu adreses