Venēcija Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Venēcija Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Venēciju ar AFerry. Prāmji uz Venēciju, Itālijā, ir pieejami no Horvātijā, Grieķijā, Slovēnijā un Jonijas salās. Jūs varat veikt prāmi uz Venēciju no Korfu, Igoumenitsa, Patras, Piran, Porec, Pula, Rovinj un Umagas.

Venēcija Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Venēcijas darbina ar Anek Īpaši ātrs, Atlas Kompas, Minoan Lines un Venezia. Tā 4 prāmju kompānijas darbojas un no Venēcijas, salīdzinot var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Venēciju, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Cesenatico, Pesaro un Triesti, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Prāmji ar Anek Īpaši ātrs un citi uzņēmumi, kas darbojas uz un no Venēcijas pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Venēciju būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

Jaunākās cenas

Maršruts Cena braukšanas maksas Details
Patras - Venice
(ANEK Superfast)
539 €
  • Rezervēts: Pk, 27.11.2020.
  • Ceļojiet: Ce, 10.12.2020. (Vienā virzienā)
  • Automašīna + 2
  • Venēcija Prāmji
  • Venēcija Prāmji
  • Venēcija Prāmji

Par Venēcijā

Venēcija, Ziemeļitālijā, ir mājvieta aptuveni 272000 iedzīvotāju, un tas ir viens no slavenākajiem un populārākajiem, tūrisma galamērķiem pasaulē. Venēcija prāmju osta ir aizņemts un populārs ostas nodrošinot Dienvideiropu ar izeju uz Adrijas jūru un Vidusjūru. Venēcija Prāmju osta atrodas netālu no Venēcijas un visiem tās objektiem. Venēcija veido 118 mazās salas purvaino Venēcijas lagūnā, kas stiepjas starp Po un Piave upēm.

Venēcija ir vislabāk pazīstama ar tās kanāliem un ūdensceļiem; kas savstarpēji saistīt daudz mazu salas Venēciju. Tomēr ir vairāk Venēcijā nekā ūdenim - Venēcija ir mājvieta daži no pasaules skaistākajām un visvairāk atzītajiem ēku un arhitektūru, piemēram, Svētā Marka bazilikas un Torre dell'Orologio pulksteņa tornis, kas paveras skats uz Svētā Marka laukumu.

Venēcija ir arī ražo, un mājas, daži svarīgi māksla, piemēram, Venēcijas gleznas un skulptūras, kas drūzmējas baznīcas Venēcijas. Liela daļa Venēcijas mākslas var redzēt daudzās galerijās Venēcijā, piemēram, milzīgo Palazzo Grassi un Museo Correr, un tiek izrādīti katru gadu biennāle Venezia starptautiskā festivālā.

Venēcija pati par sevi ir viens liels tūristu redzi, kas ir viens no visvairāk breathtaking pasaulē. Apmeklētāji varēs baudīt vienkārši apbrīnot skatu, un kreisēšanas gar Grand Canal atklāt skaistumu šajā pilsētā.

Prāmji uz un no Venēcijas

Anek Lines flote 11 lielisku mūsdienu gaisa kondicionieri kuģiem visās piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu uz klāja. Jūs varat izvēlēties no plaša iekšējā vai ārējā kuģu kajītēs ar divām, trim vai četrām gultām un Anek Lines Itālija, Grieķija maršrutos jūs pat varat izvēlēties luksus kajītes raksturo viesistaba un TV un interneta pieslēgums.

Atlas Kompass darbojas divas modernas kuģus ar āra klājiem, gaisa kondicionieri, atpūtas zonu un bāru, atspirdzinošus dzērienus un uzkodas. Beznodokļu iepirkšanās ir pieejama kuģa.

Commodore Kruīzi kuģis, uz Fast Motor Boat Dora ir divi stāvi ar aviokompāniju stila sēdvietas, gan pilnīgi gaisa kondicionieri, kas palīdzēs jums atpūsties uz jūsu ceļojums. Tālāk ir divi borta bāri, viens iekšpusi un vienu no ārpuses uz sauļošanās terases.

Minoan Lines darbojas moderna, labi aprīkota flote prāmju, kas piedāvā pasažieriem plašas iespējas. Uz klāja jūs atradīsiet pilnu un pašapkalpošanās restorāni, interneta piekļuves numurus un veikali. Dažos kuģiem jūs varat atrast vasaras laiks peldbaseins, bārs, diskotēka un pat zāle.

Venezia Lines ir flotes 3 ātrgaitas katamarāniem aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām un gaisa spilvenu apvienojot uzlabotas īpašības katamarāniem un Hovercrafts. Tas ļauj viņiem sasniegt lielāku ātrumu līdz pat 40 mezgliem ar ievērojamākajiem komforta līmeni.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, jo turpinot bīstamu situāciju Sīrijā, ka ceļš Venēcijas - Tartous - Alexandria ir apturēta pagaidām. Tas ir zināms, kad normāls pakalpojums atsāksies.

Venēcijas ostas iekārtām

Venēcija prāmju osta ir labi strukturēts, modernas un funkcionālas. Tā piedāvā daudzas iespējas un pakalpojumus, tostarp informācijas punkts, beznodokļu iepirkšanās, bāru Publiskās tualetes telefoni un bagāžas glabātuvi.

Darba Venēcijas ostu

no šosejas A4 Milano - Trieste, veic izvešanas Venezia-Mestre un sekojiet norādēm uz tūrisma osta Venēciju. Iet pār Ponte della Libertà (Liberty Bridge) un nogriezieties pa labi pie luksofora, un drīz jūs redzēsiet ieeju Venēcijas prāmju ostas.

Venēcija Prāmju osta var viegli nokļūt no Venēcijas "Marco Polo", lidostas un Mestres dzelzceļa stacijas ar taksometru, ūdens taksometru, ūdens transportu vai autobusu.

Venēcija Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

ANEK Superfast

Fusina Ferry Terminal, Via dellâ Elettronica, 30176 Fusina (Venezia), Italy

Atlas Kompas

S. Basilio Terminal, Fondamenta Zattere Al Ponte Lungo, Venice, 30123 Venezia, Italy

Minoan Lines

Venice Ro-Port MoS S.C.p.A., Via Autostrade del Mare (Via dell'Elettronica s.n.c.), 30176, Venezia - Fusina

Commodore Cruises

30123, Venezia, Italy

Venezia

Stazione Marittima San Basilio, 30123 Venezia, Italy