Venezia Lines Prāmji

Venezia Lines
Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Jūs varat izmantot AFerry rezervēt Venezia Lines prāmi uz Albāniju, Slovēniju, Horvātiju un Itāliju. Venezia Lines ir Adrijas jūras ziemeļu vadošais prāmju kompānija, izmantojot vairāk nekā 20 gadu pieredzi Virtu Ferries Ltd. AFerry vienmēr jaunākās īpašos piedāvājumus un piedāvājumus Venezia Lines prāmjiem.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt Venezia Lines prāmjus uz Durres, Piran, Losinj, Rabac, Venēcijā un daudz ko citu. Visiem Venezia Lines prāmju maršrutiem un jaunākajām cenām un burāšanas laikiem skatīt zemāk. Klikšķiniet uz prāmja maršrutā detalizētu grafiku ar ielidošanas un izlidošanas laiku.

Pārskats

Reģistrācijas informācija

Reģistrējoties neaizmirstiet savu rezervācijas atsauces numuru.

Maršruti:
Īsākais šķērsojums:

Populārākais maršruts:

Īpašie piedāvājumi

Venezia Lines Maršruti

   Borta Venezia Lines

   Ja uz kuģa jebkādus Venezia Lines prāmju jūs varat sagaidīt, lai atrastu iespējas, piemēram, plaši un izpildvaras stila gaisa kondicionieri atpūtas telpas, bāri un restorāni kopā ar beznodokļu iepirkšanos.


   Par Venezia Lines

   Venezia Lines ir flotes 3 ātrgaitas katamarāniem aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām un gaisa spilvenu apvienojot uzlabotas īpašības katamarāniem un Hovercrafts. Tas ļauj viņiem sasniegt lielāku ātrumu līdz pat 40 mezgliem ar ievērojamākajiem komforta līmeni.