Vathi Samos Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Vathi ir viena no trim ostām uz salas Samos, pārējās ir Karlovassi un Pythagorion. Vathi ir uz austrumu pusi Samos, ar pakalpojumiem, uz Pirejas, Evdilos un pat Karlovassi Ziemeļos Samos.

Jūs varat izmantot AFerry pasūtīt prāmjiem uz un no Vathi Samos. Prāmji uz Vathi Samos darbina ar Hellenic Seaways un līkums Travel.

Īpašie piedāvājumi

  • Vathi Samos Prāmji
  • Vathi Samos Prāmji
  • Vathi Samos Prāmji

Prāmji uz un no Vathi Samos

Kā arī diapazons salonu, Hellenic Seaways prāmji piedāvā jaunākās funkcijas, piemēram, restorāniem, veikaliem un saules klājiem. Daži prāmji ir arī peldbaseini, ko var izmantot vasaras mēnešos.

Ir divi kuģi Līkums Travel flote; uz Līkums Express un Kusadasi Express . Abi kuģi ir ātri kuģi un var pārvadāt uz augšu no 240 pasažieriem. Borta ir ērtas atpūtas telpas ar panorāmas logiem un āra klāja piedāvā lielisku skatu uz Turcijas piekrasti un Egejas jūru.


Par Samos

Par Samos pludmales ir slavens ar savu majestātisko ainavu, to spilgti smilšu krasta līnijām un kristāldzidru zilajiem ūdeņiem, kopā ar mūžzaļajiem apkārtni.

Jūs varat pasūtīt prāmjiem uz Vathi Samos par AFerry ar Hellenic Seaways un līkums Travel.

Vathi Samos Karte

Skatīt karti

Ostu adreses