Vasto Prāmji

Karte

Iegūt cenas piedāvājumu

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Vasto ir pilsēta provincē Chieti Itālijas dienvidos. Tā atrodas uz kalna blakus piekrasti Adrijas jūras piekrastē, un piedāvā skaistu jūras un gara smilšaina pludmale. Zemāk jūs varat atrast visu Vasto prāmju grafiku, ceļā pavadīto laiku, kā arī mūsu labākās cenas.

Īpašie piedāvājumi

  • Vasto Prāmji
  • Vasto Prāmji
  • Vasto Prāmji

Prāmji uz un no Vasto

Navlib vada flote 10 hidro pašgājēji sprauslas un 2 katamarāniem. Ir daudz sēdvietu pieejams uz katra kuģa, kas ļauj jums atpūsties un baudīt skatu uz krastu.

Par Vasto

Vasto atrodas uz augšu no klints pie Adrijas jūras piekrasti un piedāvā dažas fantastisks skats! Pilsēta pati par sevi ir ļoti skaista, un to bieži sauc par "Atēnās no Abruzzi". Ja jūs riska leju klints ja Vasto jūs atradīsiet skaistas garas smilšu pludmales, restorāni, veikali un viesnīcas. Vai kaut nedaudz atšķiras, tieši blakus ostai ir Riserva Naturale di Punta Aderci. Tas ir apdullināšanu neskarta zona, kas ideāli piemērota pārgājieniem, peldēšanu un pat niršana.

Vasto ostu iekārtām

Vasto osta atrodas 8km uz ziemeļiem no pilsētas Vastro. Tas ir tāpēc, ka Vastro atrodas virs klintīm tāpēc nevar būt portu tieši no tā, kā tas ir tuvākā pilsēta ar ostu - tātad, kāpēc tas tiek saukts Vastro ostā. Tikai ārpus galvenā ieeja ostā ir pāris kafejnīcas ar stāvvietu, ja jūs vēlaties, lai greifers kaut ko ēst vai dzert pirms jūsu pārceltuves.

Nokļūšana Vasto

Nokļūšana līdz ostai ir samērā vienkārša. Ja jūs uzturas Vasto, tad jūs varat vienkārši pāriet uz vilcienu vai saņemt taksometru. Pat ja jūs ceļojat no citur, kur var diezgan viegli atrast vilcienu/autobusu Combo, kas saņems jūs tur samērā viegli.

Ja Jums ir ceļojot ar auto , tad jums būs nepieciešams veikt A14 un/vai SS16. Ja jūs izvēlēties SS16 jums būs ceļojumā pa piekrasti un redzēt dažas lielas viedokli gar ceļu. Tomēr A14 ir ātrāks ceļš. Jums izlemt, kas ir labākais!

Vasto Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Navlib

Porto di Vasto, 66054 Vasto CH, Italy