Valverde Ferry

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Valverde Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Valverde ar AFerry. Prāmji uz Valverde, Kanāriju salās, ir pieejami no Tenerifes. Jūs varat veikt prāmi uz Valverde no Los Cristianos.

Valverde Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Valverde darbina ar Naviera Armas. Kad jūs meklēt prāmi uz Valverde, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Valverde prāmji ar Naviera Armas ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Valverde būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Valverde Ferry
  • Valverde Ferry
  • Valverde Ferry

Par Valverde

Valverde ir pilsēta un ostas uz salas El Hierro, Kanāriju salās. Valverde ir spāņu Green Valley , vārds, kas nāk no zaļiem laukiem un bagāti meži, kas aptver pakalniem abās pusēs pilsētu. El Hierro ir daudzveidīga ainava ar augstiem kalniem un dziļām ielejām, sasniedzot vairāk nekā 500 metrus virs jūras līmeņa. Augstums var veikt ievērojamu atšķirīgu klimatu, kas parasti tropu.

No ziemeļu krasta ūdeņi ir pietiekami mierīgi peldēšanai, un tur ir melns smilšu pludmales noteikti puisietis. Valverde ir fantastiska vieta pārgājieniem, jo topi kalniem piedāvā iespaidīgu skatu uz piekrasti un zem pilsētas.

Prāmji uz un no Valverde

Naviera Armas ir moderna flote kuģi ar plašu bāriem un restorāniem. Jebkurš ceļojums ar Naviera Armas neizbēgami ir ērti un relaksējoša pieredzi.

Valverde ostu iekārtām

Ir liela termināļa ēka Valverde, ko vietējie iedzīvotāji sauc par Puerto De La Estaca. Plašs iespējas ir pieejamas, lai nodrošinātu jums ir ērti priekšā jūsu braucienam.

Nokļūšana Valverde ostu

Valverde osta atrodas Puerto De La Estaca, kas atrodas tieši zem 9 km no pilsētas centra. Jūs varat braukt uz ostu, izmantojot HI-2 ceļu, ceļu, kas aizņem approximiately 35 minūtes.

Valverde Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Naviera Armas

Muelle La Estaca, s/n, 38900 - Valverde, Canary Islands (El Hierro)