Valencia Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Valencia Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Valensiju ar AFerry. Prāmji uz Valencia, Spānijā, ir pieejami no Alžīrijas un Baleāru salas. Jūs varat veikt prāmi uz Valensiju no Ibiza, Mahon, Mostaganem un Palma.

Valencia prāmju kompānijām

Prāmji uz un no Valensijas ir vada Balearia un Transmediterranea. Jo 2 prāmju kompānijas darbojas un no Valensijas, salīdzinot, var būt ļoti noderīga, lai palīdzētu jums atrast labāko cenu par labāko laiku jums. Kad jūs meklēt prāmi uz Valensiju, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk, nekā kad jūs izvēlaties. Mēs parādīsim arī jums rezultātus līdzīgām ostām, piemēram, Alicante, Barselonu un Denia, lai palīdzētu jums atrast vislabāko laiku un cenu, lai atbilstu jūsu plāniem.

Valensija prāmjiem ar Balearia un Transmediterranea ir pazīstama ar savu komfortu un augsta pakalpojumu līmeni, un jums būs justies kā jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Valensiju būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Valencia Prāmji
  • Valencia Prāmji
  • Valencia Prāmji

Par Valencia

Valencia galvenie tūrisma objektiem ir atrodama tās kultūras bagātības, laba infrastruktūra komandējumiem, tīkls naktsmītnes, kas atrodas uz tīras pludmales, tās diapazons dabas rezervāti, tās dažādi kalendārs no svetku un bagātīgu gastronomiju.

Valensijas centrā Jūs atradīsiet arī viduslaiku katedrāle un tās astoņstūra zvanu torni, El Miguelete, iespaidīgs pilsētas vārtiem, un citus pieminekļus.

Prāmji uz un no Valencia

Transmediterranea s mūsdienu gaisa kondicionieri kuģi ir veidotas tā, lai pasažieri jūtas viņu ceļojums ir daļa no viņu brīvdienas. Uz saviem kuģiem, papildus klāstu kajītes un sēdvietu, jūs atradīsiet peldbaseinus vasaras mēnešos, bāriem, restorāniem, kinoteātriem un pat diskotēkas.

Balearia ir moderna, iespaidīgu flote prāmju un piedāvā lielisku servisu. Lielākā daļa no viņu kuģu piedāvā virkni kabīnes un sēdvietu iespējas, bārs/kafejnīca, restorāns, TV un veikaliem.

Grimaldi , jūs atradīsiet arī vairākas atpūtas telpas ar ērtām sēdvietām, restorāni un bāri, un bērnu spēļu laukumu. Daudzi no prāmju darboties arī baseini vasaras mēnešos, un par dažiem jūs pat varat palutināt sevi ar luksusa spa ārstēšanu.

Algerie Prāmji , jūs atradīsiet ēdamistaba ar pirmās un otrās klases iekārtām, ērtas atpūtas telpas, beznodokļu veikaliem, bāriem un sundecks, kā arī televīzijas un vakara izklaides.

Getting Valensijā

Jūs varat saņemt uz Valensiju no pilsētas pa labi apzīmētas maršrutus, ja jums ir auto, vai arī, ja vēlaties ceļot ar sabiedrisko transportu, varat nozvejas pazemē un izkāpt pie Stop 5.

Valencia Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Balearia

Estación Maritima, Muelle de Turia s/n , C.P. 46024, Spain

Trasmediterranea

Est. Marítima. Muelle de Poniente, C.P. 46024, Spain