Vaasa Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Vaasa Maršruti

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz Vaasa ar AFerry. Prāmji uz Vāsu Somijā, ir pieejami no Zviedrijas. Jūs varat veikt prāmi uz Vāsu no Ūmeo.

Vaasa Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no Vāsas ir vada Wasaline. Kad jūs meklēt prāmi uz Vaasa, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

Vaasa prāmji ar Wasaline ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz Vāsu būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • Vaasa Prāmji
  • Vaasa Prāmji
  • Vaasa Prāmji

Par Vāsas

Vaasa ir pilsēta rietumu piekrastē Somijas ar spēcīgu zviedru ietekmēm. Pilsēta izmanto, lai pieder Zviedrijā, ir nosaukta pēc tam, kad Zviedrijas karaļa māju, un ceturtā daļa iedzīvotāju runā zviedru valodu kā pirmo valodu.

Vaasa ir savienota ar Umea ar Wasaline prāmju, un tāpat Ūmeo, Vaasa cieta lielu ugunsgrēku 1852.gadā, kas atstāj daudz no pilsētas drupas. Tika pieņemts lēmums pārcelties Vaasa tuvāk jūrai, un zviedru arhitekts Carl Axel Setterberg tika iecelts prvincial architext atjaunot pilsētu.

Jūs joprojām varat apmeklēt veco Vaasa kur jūs atradīsiet drupas un 18.gadsimta tiesas ēkā, kas izdzīvoja, bet tika pārvērsta baznīcas Korholm.

Ja fascinē ar mūsdienīgu arhitektūru, jūs atradīsiet dažas unikālas ēkas Vaasa. Meklējiet Campus Vāsas universitāti, centra kvartāla un Huutoniemi baznīcas īpaši.

Prāmji uz un no Vāsas

Wasaline prāmji ir ērtas sēdvietas, bāri, kafejnīcas un visu, kas nepieciešams, lai jūsu prāmju ceļojums relaksējoša un patīkama. Jūs varat baudīt ātru dzērienu vai uzkodas kādā no kuģa restorāniem.

Nokļūšana Vāsas ostu

Ar auto
Vāsas prāmju ostas atrodas apmēram 4 km attālumā no pilsētas centra, Vaskiluoto. Veikt maršruta 6741/Vaasanpuistikko un sekojiet norādēm uz "Uumaja" un "SATAMA", lai sasniegtu ostā.

Vaasa ir aptuveni 240 km no Tampere un 270 km no Jyväskylä. Veikt maršruts E12 no Tamperes un no Jyväskylä veikt ceļu 18 uz Seinäjoki un Vaasa.

Pēc Train
Somijā ir spēcīgas dzelzceļa savienojumus. Tuvākā stacija Vāsas prāmju ostas atrodas 4km attālumā no pilsētas centra, kur ir pieejami taksometru un autobusu pakalpojumi.

Ar autobusu
Ir autoosta pilsētas centrā. Nr.5 bus no Vāsas pilsētas centra apstājas pie ostas, ja nepieciešams.

Vaasa Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Wasaline

Vanha Satamatie, , 65170 Vaasa, Finland