V. Praia Prāmji

Karte

Koronavīrusa prāmju ceļojumu ieteikumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, cik mums ir zināms, sniegtā informācija ir pareiza laikā, kad to pašu informāciju esam saņēmuši no prāmju operatoriem. Situācija strauji mainās, un mēs centīsimies atjaunināt vietni, tiklīdz saņemsim atjauninājumus no prāmju kompānijām.

Īpašie piedāvājumi

Rezervējiet prāmi uz V. Praia ar AFerry. Vietējie pakalpojumi Azoru salas ir pieejami no V. Praia līdz Porto Velas.

V. Praia Ferry Uzņēmumi

Prāmji uz un no V. Praia ir vada Atlânticoline. Kad jūs meklēt prāmi uz V. Praia, mēs vienmēr rādīs virkni reizes tikai gadījumā, ja tas ir lētāk agrāk vai vēlāk par laiku, jūs izvēlaties.

V. Praia prāmji ar Atlânticoline ir pazīstama ar savu komfortu un augsta līmeņa pakalpojumu, un jūs sajutīsiet, ka jūsu brīvdienas ir sākusies, kad jūs soli uz klāja. Ceļošana uz V. Praia būs viegli un problēmu bezmaksas. Sākt ar rezervāciju šodien, tas ir ātri un vienkārši.

  • V. Praia Prāmji
  • V. Praia Prāmji
  • V. Praia Prāmji

Par V. Praia

V. Praia atrodas uz Graciosa salas. Sala ir viens atrasti Azoru deviņām salām - salu grupa, kas 850 jūdzes uz rietumiem no Portugāles piekrasti. Šī pilsēta Praia mīt tikai 900 cilvēku (aptuveni). No pilsētas jūs, visticamāk, tiks dodas uz populārākajiem tūristu rajonos Santa Cruz da Graciosa. No šejienes jūs varat baudīt daudzas aktivitātes, no pārgājienu uz niršanu.

Prāmji uz un no V. Praia

Atlanticoline piedāvā gan transportlīdzekļu un kāju pasažieru prāmju pakalpojumus starp Azoru salām. Tie darbojas trīs kuģi sauc par Santorīni , Ariel un Grieķijas Wind . Uz klāja jūs atradīsiet ēdināšanas pakalpojumus, veikali un daudz ērtu sēdvietu atpūsties, izmantojot savu ceļu.

V. Praia ostas iekārtām

V. Praia prāmju osta ir ļoti pamata un ir vienkārši kaut kur, lai pārietu un izslēgt prāmja. No Praja pilsēta ir ļoti maza, bet tas ir kaut greifers uzkost ēst.

Darba V. Praia

V. Praia prāmju osta var viegli piekļūt, izmantojot ceļiem. Ir viens galvenais ceļš, kas aizvedīs jūs pa visu salu. Sabiedriskais transports var būt ierobežota, bet jums vajadzētu spēt atrast taksometru aizvedīs uz vai no ostas.

V. Praia Karte

Skatīt karti

Ostu adreses

Atlânticoline

Porto da Praia da Graciosa, Vila da Praia, 9880 - Praia, Ilha da Graciosa, Portugal